Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fizikális problémákat okoz...

Fizikális problémákat okoz nálam a 8 óra munka? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Programozóként, hogyan tudnék 6 órát dolgozni max 8 helyett


Úgy érzem, ha 8 órát kell dolgoznom életem végéig akkor szépen lassan leépül a testem


A bőröm egész életemben problémás volt, de tudom, hogy főként menáltis eredtű


29f


2022. szept. 10. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Dolgozz két-három hónapot 12 órában, utána a 8 óra nyaralásnak fog tűnni.
2022. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem épül le a tested. Az egy helyben ülős munka mellett fontos mozogni, sportolni. Nem kell félmaratont lefutni, csak elfáradásig csinálni. Sport helyett természetben barangolás is jó.
2022. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Már bocs, de nehogy már bele akarj halni 8 óra pötyögésbe!
2022. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Szellemileg az irodai munka (beleértve a programozást, adminisztratív munkákat stb) nagyon fárasztó lehet. Vagy nagyon stresszes.
2022. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye sosem dolgoztál még programozóként? Ha igen akkor ideje munkahelyet váltani... Hol kell egyáltalán fixen 8 órát programozni minden nap? Max egy kiscéget vagy egy hányadék magyar KKV-t tudok elképzelni.


Én is programozó vagyok egy multinál, a munkám nagy részét home officeban töltöm, jó ha egy nap ténylegesen 2-3 órát kell programozással töltenem, a többi idő elmegy meetingekre, megbeszélésekre, tárgyalásokra stb... Azt a pár óra programozást is csinálhatom fekve, állva, kézenállva, teljesen mindegy hogy hogyan. A munkavégzésem is rugalmas, ha kedvem tartja leszaladok a konditerembe vagy otthon gyúrok, lényeg hogy határidőre meg legyek a feladattal de nem kell 8 órán keresztül 1 helyben ülnöm...

2022. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igyekszem nem agyon stresszelni magam, es emiatt gyakran szuneteket tartani, de pl ezt az irodaban nem tudom megtenni, nem lehet orankent lejarkalni, ki az epuletbol anelkul, hogy ez fura legyen az engem korulvevoknek.


Viszont mivel ezt nem tudom megtenni, nem erzem jol magam az irodaban, kicsit mindig feszelyezve emiatt, ha otthon vagyok persze akkor lazabb

2022. szept. 11. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!