Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok, vagy maradnátok...

Felmondanátok, vagy maradnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Próbaidőn vagyok de csak kb három hétig még. Szeptembertől egyetemre megyek ha minden igaz (nappalira).


Nos a munkahelyet nagyon nem szeretem, rossz a légkör, toxikusak az emberek, nem is vagyok jó benne.


Két lehetőségem van.


1.: Itt maradok még ebben a három hónapban, kibírom valahogy. Július végén felmondok, még egy hónap felmondási időm lesz.


2.: Felmondok, keresek új helyet ahol még próbaidő vége előtt felmondok. Lehet ott jobb lesz nekem, csak macerás megint állást keresni.


Ti melyiket választanátok?


2023. jún. 12. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
1. Választanám.
2023. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nézelődnék van-e más pozíció ami tetszene és ha találsz valamit akkor felmondanék, hiszen próbaidő alatt azonnali hatállyal is feltudsz.
2023. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyár végén úgyis elmész tőlük. Addig teljesen felesleges váltani.
2023. jún. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

1. + nyaralási szabi vagy beteg szabi... (Vagy ha bátrabb vagy mindkettő...

5 nap lefoglalt nyaralást + 3 napos vírusos hasmenéses betegséget simán bejátszanék szept. 1-ig.)

2023. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó, és akkor a végén annyit lesz táppénzen, hogy egy árva kanyit sem utalnak neki hó elején.

Én nem kockáztatnám meg a biztos állást, nehogy két szék között a földre ülj. Szerencsére nem évekről van szó, csak 2 hónapról, amit összeszorított foggal végig ülnék. Bár az is tény, hogy annyi diákmunka van manapság, hogy nem nehéz egyik napról a másikra újat találni akkor sem, ha esetleg a másik munkahely sem jönne be. Viszont arra is gondolj (bár nem tudom mekkora és milyen jellegű cég), hogy esetleg a későbbiekben még visszatérhetsz ezekre a helyekre dolgozni, így nem kellene "haragban" elválni. Az egyetem pont jó indok arra, hogy miért mondasz fel.

2023. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!