Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha csak egy betanított irodai...

Ha csak egy betanított irodai adminisztrációs munka, akkor mi a helyes válasz arra az interjún, hogy "ha bármivel foglalkozhatnál, mi lenne az?"

Figyelt kérdés

Erre most azt kell mondani, hogy irodai adminisztrátor lennék pont ennél a cégnél? Szerintem senkinek nem ez az álom munkája. Aztán ha mondok valami mást nem vesznek fel...


Amúgy sem értem miért kell ilyen kérdéseket feltenni egy betanított munkánál ahova érettségi kell csak...


2023. jún. 15. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy el se hiszed de nekem ez lenne az álom melóm😃érettségim van csak és mindig irodai munkára fajt a fogam de nem jött össze
2023. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyere Pestre😀
2023. jún. 15. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Mondd neki, hogy anyádat húznám éjjel, nappal! 😀
2023. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem az a lényeg, hogy tűzoltó lennél, vagy katona, hanem hogy tudsz-e egyáltalán válaszolni.
2023. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!