Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kaptok karácsonyra egyszer...

Mit kaptok karácsonyra egyszerű adminisztrációs munkakörben?

Figyelt kérdés
Mi nem kapunk semmit. Nagyon durva. Máshol még aki közmunkás ( nem lenézendő mert csaladtagom is van ott) kaptak ajándékcsomagot …
2021. dec. 18. 07:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem a munkakör, hanem a munkáltató dönti ezt el. Mi egymásnak adunk apróságokat.
2021. dec. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ascelpius ***** válasza:
81%
Nálunk márciusban van éves bónusz osztás, mikulásra kaptunk egy Lindt csokis kalendáriumot meg egy marék szaloncukrot. (gyógyszeripar)
2021. dec. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Barátnőm aki adminisztratív munkát végez netto 250 ezerért egy nagyobb itthoni cégben ezt kapta karácsonyra:


-120 ezer bónusz (mindenki kapott, de beosztástól és a cégben eltöltött időtől függ mennyit)


-2 céges buli ahol ingyenes a fogyasztás (Az egyik egész céget érintette, a másik inkább csak az osztályt ahol dolgozik)


-1 jelképes vicces ajándék egyik főnökétől (mindenki kapott)


-Fizetés emelés (mindenki kapott 5%-ot)

2021. dec. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Volt egy közös vacsora egy étteremben, és megkaptuk az éves bónuszt. Igaz kis cégnél dolgozok egyedül irodában. A fiúk kint dolgoznak terepen. Ők is ugyanúgy kaptak pénzt.

N

2021. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1 Tudom, hogy nem a munkakör dönti el,csak ezt megemlítettem, hogy az én esetben ilyen munkakör ahol semmit nem kapunk.

Szomorú.

2021. dec. 18. 09:15
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
15 éve vagyok egy helyen admin munkakörben. SOHA semmit, de szó szerint semmit se kaptunk. De még 1 szem cukrot se.
2021. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
És a bér nagyon messze van az itt írt 250 nettótól. Még bruttóban is messze van tőle.
2021. dec. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nálunk is minimálbér van. De a bér az más dolog, bár persze lehetne több, csak rosszulesik, hogy nem is gondolnak ránk.
2021. dec. 18. 09:40
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

de miért is gondolnának rád (meg rám...) amikor egy felcserélhető utolsó senki vagy? meg én is?


Ma felmondasz holnap más ül a helyeden aki azonnal átveszi mert semmi extra tudás nem kell hozzá.na ezért nem érsz meg még 5 ft-ot se. meg én se!

2021. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9. Ez nem ezen múlik szerintem, a nyitóban is írtam van aki közmunkás egy településen mégis kaptak ajándékot. Mert ott rendes a polgármester és őket is nézi valamibe.
2021. dec. 18. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!