Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkás tapasztalattal...

Diákmunkás tapasztalattal jelentkezhetek X év tapasztaltot igénylő állásokra?

Figyelt kérdés

Van 2 év nagy multis irodai tapasztalatom (nem kávéfőzés), majdnem főállásúakkal azonos feladataim voltak.


Illetve van fél évem egy másik nagyobb cégben irodán, itt inkább csak sima, egyszerűbb adminisztrátori feladataim voltak amit kb. bárki betanul, igaz bekerülni nem volt egyszerű.


Illetve van fél év szintén egy nagy cégnél, ami nem irodai, de elég bizalmas munkakör.


Ezekkel a tapasztalatokkal (vagy a felsorolásban 3.-at kivéve) jelentkezhetek nyugodtan 2-3 év tapasztalatot igénylő állásokra hasonló területeken főállásra? A diákmunka tapasztalatok mennyire értékesek?


2023. jún. 18. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3 év tapasztalatot igénylőre meg tapasztalattal is felvesznek neha szóval simán.
2023. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az összes diákmunkás tapasztalatom beszámoltam munkatapasztalatnak, mint x év. Teljesen mindegy, hogy 6 órában dolgoztam ott, x év x hónapjában kezdtem, y év y hónapjában mondtam fel, azt az időt ott töltöttem és felőlem a feje tetejére állhat bárki, ezen a tényen az sem változtat.
2023. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Abszolút! Az ugyanúgy tapasztalat - ha releváns, akkor mindenképp próbáld meg.
2023. aug. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!