Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha elvárják a tapasztalatot...

Ha elvárják a tapasztalatot de nekem nincs, attól még jelentkezhetek az állásra?

Figyelt kérdés
Attól még be is hívhatnak?
2019. szept. 19. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Jelentkezhetsz, de felesleges.
2019. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Papírod van róla? Milyen állás?

Van munkáltató, aki ha lát benned valamit, azt mondja, hogy kapsz egy kis időt beletanulni...

Hány év tapasztalatot várnak?

2019. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-2év
2019. szept. 19. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezz, legalább megtanulod ennek is a menetetét. Eladni magad az interjún, az is hasznos tudás.
2019. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A jelenlegi munkahelyemre így vettek fel. Jelentkeztem, de nem volt tapasztalatom, és mégis felvettek.

Egy próbát mindenképpen megér. Egy ismerősöm mondta egyszer, hogy a legtöbb munkáltató gyémántot keres, de megelégszik az arannyal is.😊

2019. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán. Engem úgy hívtak be egy komoly állásra, hogy még megfelelő végzettségem se volt, csak profilba vágó középiskolába jártam. Nyilván nem kaptam meg az állást, de legalább megnézték az arcom élőben is.
2019. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, saját példámból adódóan azt mondom,hogy lehetséges. Megvolt hirdetve a hely, írták, hogy tapasztalattal rendelkezőt kérésnek. Ettől függetlenül én jelentkeztem, írtam hogy nincs tapasztalatom de könnyen tanulok. Én kaptam meg az állást, gondolom látta, hogy frissen diplomázott, naiv kis kezdő vagyok, akit kihasználhat. Hát így is lett, de szerencsére nem maradtam sokat és lecke is volt számomra :)
2019. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!