Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha azt írja néha, hogy az...

Ha azt írja néha, hogy az elsők között jelentkezhet, akkor tényleg az első jelentkezők között lehetek?

Figyelt kérdés
Facebookon találtam egy állást, mikor én megtalaltam már lassan két hete fent volt, de azt írta ki "elsők között jelentkezhet". Rá pár napra mikor néztem már nem írta, idő közben többször is rá néztem (mostmár lassan 1 hónapja fent a hirdetés) volt hogy ki írta volt hogy nem. Tényleg akkor írja ki ezt, ha kevesen jelentkeztek még, vagy csak úgy össze vissza és semmi köze a valósághoz?

2022. jan. 3. 17:33
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Amikor kiírták, még első is lehettél volna... Azóta lehet, hogy az első kettőben, tízben, százban, vagy akár az első ezerben is benne lehetsz. Ki tudja?
2022. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aki többször használja az biztos tapasztalta már, Vagy olyan aki esetleg már hirdetett is ott.
2022. jan. 3. 18:27
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Egyik sem kell hozzá. Marketing ismeret kell hozzá. Melyik állásra jelentkeznél szívesebben?

- "Jelentkezz az elsők között!"

- "Jelentkezz te is, mert 1000 ember közül akarunk egyet választani!"

- "Jelentkezz!"

- "Legyél te az egyetlen jeletkező!"


Értsd: teljesen mindegy, hogy mi az igazság, hogy eddig hányan jelentkeztek. Nem fognak foglalkozni azzal, hogy új hirdetést csináljanak, vagy hogy módosítsák a korábbit.

2022. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen mindegy hogy hányan jelentleztek, de nem bűn, hogy érdekel hogy is van ez. Főleg hogy a másik allasoknál nem látom ezt, hogy egyszer kibírja máskor nem
2022. jan. 3. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!