Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A villányi Günzer pincének...

A villányi Günzer pincének milyen híre van?

Figyelt kérdés
Gondolkodok, hogy elmegyek oda dolgozni, de egy villányi borászattal már ráfaragtam és nem szeretnék megint.

2023. jún. 21. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
21%

Olyan elképesztő híre van, hogy most találkoztam vele életemben először, pedig tájékozottnak mondható ember vagyok.


Erős a gyanúm, hogy nem fogunk tudni érdemi választ adni neked, mert kevés az esélye annak, hogy bárki dolgozott volna ott az itt jelenlévők közül, vagy akár érintőlegesen ismerné a céget. Egyenlő esélyekkel indulunk veled sajnos.

2023. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Néhány éve egy hétvégét Villányban a Gere pincészetnél töltöttünk, de a programba szerepelt a Günzer pincészet meglátogatása is. A két pincészet között nem igen tudtam különbséget tenni! Mind két helyen kifogástalan finom borokkal kínáltak, figyelmes kiszolgálással.
2023. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!