Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 22 évesen lehet valaki üzemvez...

22 évesen lehet valaki üzemvezető vagy műszak vezető?

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A mai világban sajnos igen. Gyakori eset, hogy a multiknál így alázzák a hasznos munkát végző alkalmazottakat a valós hatalommal bíró tulajdonosok.
2023. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Csoportvezető simán, én 24 évesen lettem az, és később fiatalabb csopvez kollégám is volt. Felsőbb vezetésbe nem hiszem, hogy ilyen fiatalon be lehet kerülni.
2023. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Shaddark ***** válasza:
100%
Ner kapcsolatokkal vagy egyetemi végzettséggel üzem vezető (mondjuk a 22 inkább hallgató még). Adott odaillő szakmával csoport vezető.
2023. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha rokoni alapon kapja az állást
2023. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan helyettes államtitkár is lehetett valaki ennyi idősen
2023. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Én 19 évesen vezettem üzemet, mindössze a hozzáértésem, szervezőkészségem, vezetéshez való kompetenciám, és az átlagon túlmutató mennyiségű, minőségű munkám után. Maga a milliárdos tulajdonos közölte velem személyesen, hogy engem szeretne az üzem élén látni, holnaptól már úgy kezdjek.


Ezt 2018-ban el lehetett érni szorgalom és hozzáértés alapján.


Azt viszont gondolom mondanom sem kell, hogy azóta sem jutottam mégegyszer olyan pozícióba, ellenben millió, az adott helyre benyomott csókost láttam már, aki 700 ezreket keres, de erőszakkal kellett leérettségiztetni tömött borítékokkal, de úgy is csak harmadszorra ment át, és azóta sem látja át azt amit csinál, de még csak nem is érdeklim

2023. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
És utána felébredtél álmodból 6-os?
2023. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


Természetesen. Volt, amikor le sem feküdtem, hogy a 12 órás műszak, 2 óra uzazás, és egy minimális magamra fordított idő után megint fel tudjak ébredni hajnali fél 3-kor, hogy beérjek reggel 6-ra.

2023. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Előfordul.

Én ismerek több ilyet 19től 24 évesig.

Egyszerű az oka amúgy.

Manapság sok munkahelyen dolgozik 5-600 ukrán.

És akkor kiemelnek egy normálisabb kárpátaljai srácot vagy csajt közülük és ennyi.

Ő lesz a csoportvezető mivel karpátaljaiként beszél magyarul ukránul és oroszul így el tudja mondani a vendégmunkásoknak hogy mi a feladat.

2023. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A történelemórán említették, hogy hét éves fáraójuk is volt az egyiptomiaknak - úgy is járt az egész civilizációjuk!
2023. jún. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!