Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha be vagyok...

Mit tegyek ha be vagyok pánikolva hogy sehova se vesznek fel dolgozni és egy utolsó csöves lesz belőlem? Vagy maximum egy közmunkás

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Én is pont ebben a pánikban vagyok. Van egy diplomám és elkezdtem a szakmában dolgozni, de néhány hónap után teljesen kiábrándultam belőle plusz sajnos ez egy olyan szakma, ami telített és a nagyobb városokban elég nehéz munkát találni vele ráadásul a fizetés sem annyira fényes. Én már úgy vagyok vele, hogy kezdem feladni, hogy valaha jó életem legyen és önként elmegyek csövesnek egy híd alá.
2023. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Elmehetsz segédmunkára is, vagy napszámos melóra, ahova egyből felvesznek, nem kell udvariaskodni, kiöltözni, önéletrajzzal szórakozni. Ott csak dolgozni kell. De az sok embernek büdös. Én ilyen melóból összegyűjtenék sok spórolással kb egy millát aztán húzás külföldre. Ott is sokat kell melózni, viszont több a fizu. De ha ilyen kényelmes irodai melóra vágysz, akkor oda gondolom kell gyakorlat, tudás, jó megjelenés, benyalós modor, stb. Ha bírja a gyomrod, akkor próbálgass egy csomó helyre jelentkezni.
2023. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt ahol élek segédmunka sincs, semmi nincs itt
2023. jún. 29. 08:20
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Ja oké persze, ott semmi sincs. Akkor utazzál pár km-t. Szerintem a mai világban ebben az országban, ahol kb mindenhol munkaerő hiány van, csak az nem dolgozik, aki nem akar és kifogásokat talál mindenre. Sok ilyen embert ismerek. Felnőtt 30+os paraziták, akik a szüleik nyakán élősködnek, míg azok meg nem halnak. Utána lesz nektek igazán pokol a kis életetek.
2023. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te valamit nagyon rosszul látsz vagy olyan munkád van, ami tényleg hiányszakma ebben az országban és jól megfizetik (pl. mérnök).
2023. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!