Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi hiányozhat vajon? Élnél...

Mi hiányozhat vajon? Élnél így a pároddal?

Figyelt kérdés

Teljesen fasultnak érzem magam, olyan vagyok mint egy robot. Minden nap ugyanaz.


Szüleim vállalkozásában dolgozok tesómmal, hol együtt hol egyedül az üzletben. Nem megy rosszul de mivel kereskedelem így ingadozó és van hogy csak ülök és várok.

Mivel műkörmös és szépségipari terméket árulunk nővérem jobban érdekli ez mint engem. Én csak kipakolom ami jön, meg várom a vevőt, persze néha port törlök stb de nem érzem magam úgy hogy a helyemen lennék.


Amikor más munkát kerestem jöttek a szüleim h ne menjek, meg a sajatod csinálod stb. és nagyon sokat segítenek így maradtam annak ellenére hogy tudják h nem érdekel igazán meg kellemetlen nekem hogy nem tudok válaszolni pl a sminkkel kapcsolatban stb..de igazából nem érdekli őket.

Ebben a munkában ragadtam.


De van hogy apu mondja menjek vele kamiont kísérni. Ennek se látom értelmét mivel csak ülök mellette vagy beszélgettünk néha. Jogsim nem lehet, így semmit nem csinálok 10 órán át mellette kb..


Mivel gyengénlátó vagyok így erősen korlátozott vagyok , nem akármi lehet a munkám. Hál istennek ellátom magam stb de ez korlátoz azért.


Azt csinálom amit mondanak, mert hiába mondok bármit nem igazán érdekli őket es mindig az volt a szoveg h " ez egy munkahely ". Ha menni akartam ne mert a tiéd is, meg ne idegen kapjon fizetést, másnak meg azt mondják h inkább az eszével keressen pénzt,meg miért nem csinálja ezt vagy azt..


Van előnye az egésznek tény de vlhogy nem tudom mit tegyek. Igazán nem tudom merre tartok, csak élem a napokat.

Úgy neveltek h a család osszetart és segíti egymást. Ha egy dolgozik mindenki segít és lehet utána pihenni. Sokszor beosztják az időm anélkül h szólnának előre vagy rá kérdeznének h megoldható e.


Persze fizetést kapok, meg van máshonnan is bevételem de az a szemem miatt jár.


2023. jún. 29. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Mi mást tudnál csinálni, és azzal mennyit tudnál keresni, ez itt a nagy kérdés. Amíg valami más munkával nem tudod biztosítani a megélhetésedet (de úgy tényleg, szóval a szülőktől függetlenül, lakhatást, kaját, mindent magadnak fizetve), addig nem éri meg váltanod.
2023. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Esetleg ha lenne ötleted diverzifikálni a vállalkozást, akkor azt mondhatod a szüleidnek. Ha például össze tudsz rakni normálisan egy honlapot, akkor javasold, hogy ne csak helyben áruljatok, hanem postázzátok is a rendeléseket, és akkor ehhez összerakod első lépésként a rendelési felületet, aztán magadra vállalod a postázást, máris magadénak éreznéd az egészet.

Vagy ha az a hobbid, hogy ékszereket készítesz gyöngyből, bőrből, akármiből, akkor gyárthatod nagytételben, árulhatjátok azt is, meg esetleg alapanyagokat is, ilyen hobbi-boltszerűen.

Szóval olyan ötlet kell, amit egyrészt tudnál csinálni, másrészt meg nem esik teljesen távol a smink-kategóriától, szóval ne motoralkatrészekről vagy csaptelepekről álmodozz.

2023. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

" meg kellemetlen nekem hogy nem tudok válaszolni pl a sminkkel kapcsolatban "


Várakozáskor, amikor üresjárat van pl olvasgathatnál a sminkelésről, az árult termékekről a neten.

2023. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3, de ha egyszerűen nem érdekli az egész, miért csinálja?


Kérdező, milyen végzettséged van? Esetleg milyen nyelveket beszélsz?

2023. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lemaradt h 35f vagyok.


Vendéglátás szervezés szakirányos közgazdász vagyok. Angolul alapon németből kozepszinten beszéltem.

Emellett van vagyonőr okjm, ebben dolgoztam már.

2023. jún. 29. 19:31
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

#4:

Ha nem érdekli az egész, minek van ott?

2023. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6os, te elovlastad a kérdést? Látszólag nem...


Kérdeő, ez azért nem olyan végzettség amivel nem tudnál más munkát találni. És 35 évesen azért eléggé gáz, hogy a szüleid irányítgatnak. Van saját otthonod vagy velük élsz?

2023. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudod mi hiányzik? Hát sajnos önmagad. ☹️
2023. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem minden vágyam egy ilyen munka. Gyakorlatilag 0 agykapacitással lehet végezni, nem másnak termelem a profitot, semmin se kell izgulni, nem kell félni a kirugástól. Hidd el ez egy nagyon jó helyzet.
2023. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szüneteltetni tudod a dolgokat.

Tarts szünetet és csinálj valami olyat ami érdekel, ha nem jönnek össze a dolgok akkor vissza tudsz menni a vállalkozásba.

Szüleinek mond azt hogy másban is ki szeretnéd magad próbálni ezért most megpróbalkozol mással.

2023. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!