Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy jó házibuliból sosem...

Egy jó házibuliból sosem hiányozhat az alkohol, vagy anélkül is lehet jól szórakozni?

Figyelt kérdés
Kinél mennyire szempont, hogy kellő mennyiségű szesz fogyjon ilyenkor? Vagy csak a társaság a lényeg, és ha jó a csapat, akkor nem kell hozzá alkohol?
2021. ápr. 11. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha van koko, akkor nem fogy az alkohol. D.
2021. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Nekem soha nem volt szempont, nem szoktam inni. Viszont amikor még tartottam házibulikat, mindig kínáltam alkoholt, mert tudtam hogy másoknak kell. Vannak akik nem tudnak felszabadulni anélkül, és akkor ilyen zsúr hangulat alakul ki.

Tehát szerintem kell egy házibuliba, de nem feltétlenül kell mindenkinek innia, csak aki úgy érzi hogy szüksége van rá ahhoz hogy el tudjon lazulni és feldobódjon.

2021. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Én soha nem iszok, józanul is jól érezheted magad, ha azt csinálod amit szeretsz. Ha a buliban csak alkohollal érzed jól magad, akkor valójában nem szereted, csak az alkohol miatt érzed úgy.
2021. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlenül kell mindenkinek, de fontos, hogy akinek mégis, az ne tolja túl a bringát, mert egy-egy fullrészeg bulizós nagyon el tudja rontani a hangulatot.
2021. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Mi anno vittünk a házigazdához sört, bort, üdítőt, nasit, vagy házi sütit.

Ittunk, de sose voltunk részegek. Nem attól volt jó a buli, hogy kására ittuk magunk, hanem grilleztünk, söröztünk, beszélgettünk, aztán emberi időben, 11-éjfél körül mindig hazamentünk. Valaki gyalog, valaki pedig nem ivott és sofőrködött (legtöbbször én vezettem).

De voltan "házibuli" is, ahova csak cidert, alkoholmentes lónyálat, üdítőt és chipszet vittünk, akkor is ugyanúgy jól éreztük magunkat.

2021. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Számomra fontos, hogy igyak valamennyit. Nyilván nem a sárga földig, de mérsékelt szeszfogyasztás nélkül valamiért képtelen vagyok ráhangolódni a bulira.
2021. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5: Ezt olyan jó olvasni!! Ilyen bulikba én is szívesen jártam volna.

Sajnos amiatt nem szerettem a bulikat,mert kb kötelező volt lerészegedni. Én meg nem voltam ilyen. Nem is szerettem az alkoholt. Most már felnőttként is max valami alkalomkor iszok egy pohár bort vagy pezsgőt.

Azt viszont sajnálom, hogy emiatt kimaradtak nekem bulizós élmények.

26N

2021. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
En azt tartom szomorunak, hogy ha mar van alkohol akkor mindjart sok. Szeretek inni, szerintem kevestol nagyon jol tudja magat az ember erezni, nem kell reszegnek lenni. Nekem az az erzesem, hogy talan nem is a reszegseg allapota ennyire jo, hanem hogy akkor viselkedhetunk ugy, ahogy anelkul nem mernenk.
2021. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!