Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehetne kezdeni ezzel a...

Mit lehetne kezdeni ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A munkahelyemen van egy új srác, az egyik területen főnök. Én ismerem őt a gimiből.

Az én főnököm egy 52 éves nő.

Az új fiú 27 éves.

A főnököm megszállottan odavan a srácért, állandóan róla beszél, nézegeti munka közben a képeit, ilyen-olyan indokkal felhívja.

Egy irodában ül velünk a srác napota 2-3 órát.

Sajnos ott tartunk, hogy a főnököm féltékenykedik a fiatalabb női kollégákra. Folyton szexuális megjegyzéseket tesz minden férfira a munkahelyünkön.

Annyira kellemetlen és zavaró az egész.

Én elhiszem, hogy a kor csak egy szám, de egy 2 gyermekes, unokás édesanya mit akar egy 27 éves fiútól?

Mit lehetne tenni?

A srác persze beszélget vele munka közben, azonos szintű főnökök, de az én főnököm szerint ez flört. Az irodában tartózkodó összes emberrel ugyanúgy beszélget a srác.

Rém kellemetlen, hogy egy menopauzában szenvedő nőnek olyan szintű kapuzárási pánikja van, hogy borzasztó.

Nem csak ebben jelenik meg, több dolog van.

NEM, nem féltékeny vagyok.

Csak amikor már a munkám forog kockán, az ő féltékenységi mutatványaitól, akkor már nem olyan vicces.



2023. jún. 30. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hülyét csinál magából. Aláássa a tekintéjét. Biztos a többiek is észrevették. Nagyon nem tudsz mit kezdeni a helyzettel. Én inkább sajnálnám szegényt mint zavarna. /egy 50-es nő./
2023. júl. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom,hogy értelmes és kulturált érett nők így le tudják járatni magukat.Nevetségessé válik és onnantól kész a tekintélye, még akkor is, ha mások munkaviszonyával játszik. Sőt, annál inkább.

Láttam ilyet már, 54 éves nő és 25 éves férfi munkatársi viszonyában.A srác látta, mi a helyzet és kiosztotta a nőt,majd kilépett.

Pofára esés lett a vége az idős nőnek, de nem tudtam sajnálni egy percig sem.

2023. júl. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!