Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel a helyzettel sztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a helyzettel sztetek mit lehetne kezdeni? 23/F

Figyelt kérdés

5 éve mikor elballagtam a suliból és megkaptam az érettségi bizonyítványom és a tanárok már nem tehettek velem semmit úgy döntöttem ,hogy elég tételt veszek rajtuk és bosszút állok az elmúlt évekért.

Az egyik tanárnak tojásokat törtem fel a táskájába de volt olyan is akinek a kabátját lefújtam valami iszonyat büdössel.

Igen elszabadítottam egy lavinát mentek is a szócsaták rendesen mindent felhánytorgattak nekik az évekért és ha már találkoztunk is mindig elég csúnyán néztünk egymásra de én pontosan ezt is akartam.

Ám én most egy lánnyal már egyéves kapcsolatban vagyok és volt egy családi összejövetelük és azt akarta én is menjek ,hogy ne unatkozzon.

Ott derült ki ,hogy valamilyen módon rokoni kapcsolatban van a volt sulim igazgatójával.😬😬😬

A Családi összejövetelük így egy totális káosz lett mert megint minden erről szólt mert én ugyan a lányért még tűrtőztettem volna magam de az igazgató enyhén szólva sem.

A lány nem akar velem szakítani már ezt szerencsére megbeszéltük ,hogy ott mi történt de sajnos a szülei ellenem vannak és félek ,hogy nyomásukra szakítani fog velem😬

Sztetek van erre esély?


2020. jan. 6. 11:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, akkor elég durva :O :O

Ki kéne derítened, hogy vér szerinti rokon vagy nem. Úgy értem, hogy az is lehet, hogy pl. az anyuka unokatestvérének a férje. Ez jobb eset lenne, mint a közelebbi vérrokonság.

Ha a lány szeret, egy múltbéli fiatalkori meggondolatlanság miatt nem fog elhagyni. De te is tanuld meg egy életre, hogy a tetteidnek következményei lehetnek, még akár évekkel később is...

2020. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A fagyi visszanyalt.


Ahogyan bosszút álltál, szereztél magadnak egy csomó ellenséget. Ennek a sok embernek az ismeretségébe, rokonságába ezután nem kerülhetsz problémák nélkül.


Ezen még később múlhatnak állások, vállalkozóként megrendelések is. Mondjuk autószerelő vállalkozó lennél, hirdetnéd magad, de egy csomó ember csak azért nem vinné hozzád a kocsiját, mert hallotta, mit műveltél. Vagy felvételi elbeszélgetésen a főnöknek, vagy valamelyik HR-esnek van ismeretsége a tanáraidhoz, annak idején hallotta ezt az esetet és emlékszik rád. Ezek után persze nem téged vennének föl.


A saját károdon megtanulod, hogy mindenhonnan jó szájízzel kell elbúcsúzni, és nem haraggal, pláne nem károkozással.


Azért írd már le, mik voltak azok a sérelmek, amik miatt ilyeneket műveltél.

2020. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

De gyökér vagy. Kicsinyes. Nagyon gáz, de legalább tanulhatsz belőle, ahogy #1 mondja 😂😂😂 remek pedagógusainknak hála mindenkinek vannak kellemetlen élményei a suliból, de az ilyen gyerekes bosszú helyett elég lett volna a képükbe mondani, ha összefuttok az utcán vagy beszéljenek helyetted az eredményeid. (Velem az utóbbi van.)

Amúgy a barátnőd már 1 éve ismer, mire ez az egész kibontakozott, szóval ha elég nagylány, akkor nem fogja hagyni magát befolyásolni és ha veled akar lenni, akkor veled lesz. Ti megbeszéltétek, ez jó.

De van rá esély, hogy lebeszélik. 🤷🏻‍♀️

2020. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Gyökér vagy és a legrosszabb, hogy nem tanultál belőle.


"én ugyan a lányért még tűrtőztettem volna magam "

'volna', szóval jól kikeltél magadból, vagy éppen önmagadat adtad. A lány apjaként én elhajtanálak, ilyen ember nem megbízható.

2020. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A mestertroll:) És ezt itt megkérdezi:) Amikor "bosszút" álltál, akkor kellett volna érdeklődni, hogy nem vagy-e orbitális köcsög, ha ilyeneket csinálsz.
2020. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A drágalátós igazgató kezdte a balhét és állt nekem és csak azt hozta fel , hogy én mit tettem miután már megvolt már az érettségi bizonyítványom amikor a számításaim szerint már nem tud ártani nekem (igazából nem is tudott nekem ártani az elmúlt években rendesen dolgoztam és el tudtam jutni odáig ameddig akartam ettől a részétől nem félek)

De azt elfelejti ezaz állat ,hogy amikor még odajártam és egy osztálytársammal volt egy balhé és ő kezdte a verekedést én pedig csak lefogtam és arréb löktem és minden tanú ezt mondta és önhatalmúlag úgy döntött ,hogy nekem beír egy fegyelmit és az osztálytársam pedig nem kapott semmit.

Meséljek még milyen okaim vannak amiért ezeket tettem?

2020. jan. 6. 12:22
 7/16 anonim ***** válasza:
5 ev(!) eltelt. De te még most is ezen forogsz. Ráadásul, ha rosszul reagáltad le az igazgató támadását-ami nagyon valószínű-akkor, az is azt mutatja, a lány szüleinek, hogy nem vagy hozzá való. Beszélj erről a lány szüleivel, ne szerezz magadnak több ellenséget. Mond el a sérelmeid, és azt, hogy 18 évesen akkor azt gondoltad milyen jó ötlet, de ma már inkább szégyenletesnek látod. Ha érdekel a lány, beszélj velük, ne vesszen össze a szüleivel miattad. Nőj fel, vállald a felelősséget.
2020. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nála is eltelt öt év és még mindig azon forog ,hogy kabátjába kiszúrtam 5-6 vízibombát.

Én csöndben maradtam volna ott ültem tök nyugodtan csak mikor meglátott nekem támadott ,hogy mi a f...t keresek itt

Egyébként meg nem forgok ezen de ha megkérdezte valaki ,hogy mik azok a sérelmek akkor válaszolnék rá.

2020. jan. 6. 13:49
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert senkit nem érdekelnek.
2020. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Látom nem érted. 5 év elteltével sem voltál képes megfelelően kezelni ezt a szituációt. Ha nem változol meg, elveszíted a lányt, és a családja ki fog utálni.


Egyébként meg baromi infantilis módját választottad a bosszúdnak. Sokkal elegánsabban lehet az ilyet csinálni. Csak abba bele kell fektetni rengeteg időt és munkát.

2020. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!