Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol kezdjem a munkakeresést...

Hol kezdjem a munkakeresést több évnyi kihagyás után?

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Írsz egy önéletrajzot

Profession meg egyéb oldalakon jelentkezel több állásra

Ennyi


100ból 1 felhív

2023. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jenniferrin válasza:
59%
Próbáld meg a worknow hungaryt.
2023. júl. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót.
2023. júl. 1. 08:02
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Neten keress olyat, aki álláskeresésben, önéletrajz írásában profi (önéletrajz-írásnál is vannak szabályok, amiket érdemes betartani), esetleg te magad is utánanézhetsz neten. Állásinterjun is vannak viselkedésmódok, amelyek alapján az esélyek növekedhetnek.


Álláskeresés szempontjából amit előttem írtak jó lehet (profession és egyéb lehetőségek).

2023. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Részedről csak egyfajta előfeltételezés az, hogy semmit se tudna beírni az önéletrajzba.

Aki kihagyott pár évet és most tér vissza a munka világába, az "semmit se tud beleírni az önéletrazba" - ez egy feltételezés.

Előtte hol dolgozott, mit csinált, mennyi ideig, stb, erről semmi se tudható, csak előfeltételezés van.

2023. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Én felvenném a pizzafutárt. Szeretem a pörgös és türelmes embereket. 😜
2023. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!