Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyógymasszőrök, írjatok?!...

Gyógymasszőrök, írjatok?! 1999-2000-ben tanultam gyógymasszőrnek,2000-ben vizsgáztam (ETI, OKJ). Bővebben lentebb!

Figyelt kérdés

Dolgoztam a szakmámban egy ideig, de utána "elkalandoztam" más szakmák felé.


Amennyiben szeretnék mostanában gyógymasszőrként elhelyezkedni, akkor kellene új vizsgát tennem?


Nekem tgy vizsgám nincs, akkor az még nem volt kötelező, de utána voltak változások, csak nem követtem azokat figyelemmel.


Bármi, amiről le vagyok/lehetek maradva, kérlek, írjátok meg! Köszönöm!!!



2016. júl. 19. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A bizonyítványod érvényes, nem évül el. Ha az állami egészségügyben dolgozol, akkor pontocskákat kell szerezni drága továbbképzéseken. Különben nem.
2016. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!


Azt még meg tudnád írni, hogy természetgyógyász alapmodul elvégzése sem kötelező? Amikor én végeztem, ilyen még nem volt.


Köszi előre is!

2016. júl. 19. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Minden bizonyítvány érvényes, mindenkinek abból kellett vizsgáznia, ami akkor érvényben volt. Utólag már nem kell.
2016. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó! Köszönöm!
2016. júl. 20. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!