Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit mondjak miért nem mentem...

Mit mondjak miért nem mentem dolgozni ?

Figyelt kérdés
Ezt a sztorit találtam ki: elmentünk valahova messzire lerobbant a kocsi lemerült a telefon és csak későn értem haza ez mennyire hihető ? Illetve a gond és ez a nagyobb gond hogy nem is telefonáltam be

2023. júl. 2. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire, és nem életszerű hogy senkinél nem volt egy használható mobil nagy hirtelen. Van egy mondás is a hazug emberről.
2023. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Attól hogy szerzek egy mobilt attól a műszakvezető számát még nem tudtam volna
2023. júl. 2. 20:32
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Jogos. Ettől még a legnagyobb közhelyek között van a lemerült, otthon hagyott mobil egy olyan világban, ahol annyira hozzánk van nőve a készülék, hogy az állandóan rendelkezésre kell, hogy álljon. Tehát eleve nem lépsz ki úgy otthonról hogy az ne lenne kellően feltöltve, hogy kibírjon napi 6-8 óra Facebook/Tiktok session-öket.

Van egy másik buktató is, ha nem csak otthon punnyadsz és találkozol vagy meglát valaki olyan helyzetben, ami a mesédnek ellentmond majd.


Most ha nem mész be, megúszod lehet egy fegyelmivel, de el leszel könyvelve olyannak, akitől nem kár megválni. Vagy ha épp olyan a munkaszerződés, ki is rakhatnak.

2023. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Én kirúgnálak.
2023. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát egyébként a valódi történet az az hogy pénteken a haverjaim le hívtak a kocsmába én meg lementem hogy csak 1-2 sör lesz aztán nem csak annyi lett belőle és 2 órával későbbre állítottam be az ébresztőt.. meg szerintem még akkor is volt bennem amikor felébredtem úgyhogy amúgy se mehettem volna be
2023. júl. 2. 21:06
 6/13 Kitana. ***** válasza:
3%
És mi volt a valódi ok, amiatt nem mentél be? A legtöbb ilyen kamu teljesen átlátszó és valójában lényegtelen az indok, ha nem szóltál legalább oda, ha nem kellesz, simán elküldenek, ha nem vagy olyan könnyen pótolható, akkor maximum le leszel cseszve.
2023. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyel feljebb írtam
2023. júl. 2. 21:11
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Mondjuk azt,hogy rosszul érezted magad,nem voltál munkaképes állapotban.Ami nagyjából igaz is..
2023. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És arra mit mondjak hogy miért nem telefonáltam ?
2023. júl. 2. 21:17
 10/13 Kitana. ***** válasza:
3%
Elaludtál, nem állítottál ébresztőt. Nem tudom, milyen munkahely, de ha valami egyszerűbb, valószínűleg nem veled fordult elő ilyen először. Mondjuk legközelebb, ha lenne ilyen, akkor telefonálj, amikor felkelsz és felfogod, mi van, ne fél vagy több nappal később.
2023. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!