Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes így fesztiválra mennem?

Érdemes így fesztiválra mennem?

Figyelt kérdés
Mennék Bánkitó fesztiválra onkentesnek, ahol ingyenes satorhely lenne ugye de nálam az a helyzet, hogy csak relaxacios zenere (mikozben ugye van fulhallgato fulemben) tudok aludni meg fuldugoval, semmilyen kulso zajt nem tudok elviselni sajnos. Szerintetek akkor igy gondjaim lesznek ? Inkabb ne menjek?

2023. júl. 2. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert? Ott tilos fülessel aludni?
2023. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, de nagy zaj lesz vajon?
2023. júl. 2. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan zajszint, ami ellen nem lehet vedekezni. Csak azt tartom realisnak, hogy akkor tudsz elaludni hajnalban, amikor a tobbseg, es keson kelni.
2023. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez lehetseges
2023. júl. 3. 11:15
 5/7 A kérdező kommentje:

Ugy van hogy megyek elso onkenteskedni Bankito fesztivalra jovoheten, kifizettem kauciot is, szerzodest elkuldtem. Viszont elvagyok kicsit bizonytalanodva hogy megerne e elmennem. Nem vagyok az a tarsasagi tipus, eleg zarkozott vagyok es a nyugalomhoz, csendhez/nyugalomhoz vagyok hozzaszokva leginkabb (szoktam meditalni, szeretek termeszetben lenni, olvasni, ilyenek). Leginkabb attol tartok, hogy nem igazan fogok tudni aludni satorban, mivel este kizarolag teljes csondben tudok aludni (ha mar kint kutyaugatas van, mar nem megy) persze, fuldugot szoktam hasznalni meg relaxacios zenere alszok el szinte mindig, de azt is csak alacsonhangeron hallgatom, es ott azert biztos lesz zaj, meg zene hajnali 3-ig). Igy kovetkeztetni lehet, hogy nem voltam meg fesztivalon sosem.


Masik oldalt azert jo lenne kimozdulni komfortzonabol (nem igazan jarok sehova sem), es ismerkedni ha ugy van.


Eloadok kozul a 30Y meg a Platon Karataev, ami leginkabb erdekelne, plusz a Csaknekedkislány (de egyedul A gólyában ma este számuk). A tobbi fellepo kuka...


Mit gondoltok?

Lanyokkal valo ismire gondoltam leginkabb vagy baratkozasra.

28/F

2023. júl. 8. 22:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Johet valaszok meg
2023. júl. 8. 22:55
 7/7 anonim válasza:
Nem lesznek gondjaid, bárhol használhatsz fülest, ha csak így tudsz elaludni nincs mit tenni.
2023. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!