Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A Sziget fesztiválra érdemes...

A Sziget fesztiválra érdemes kimenni ha nincs kivel menni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel mentem volna,de sajnos lebetegedett de Én szeretnék kimenni mindenképp!

2016. aug. 11. 10:38
 1/9 MZ.per.X ***** válasza:
Akkor menj.
2016. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, ha elég bátor és két sör után már kommunikatív vagy. Rólam tavaly már odafelé a HÉV–en le akarta szedni két német csajszi a nadrágot, meg egy magyar is... Idén sajnos nem megyek mert nincs rá pénzem, ha csak nem jelentkezik pont most egy közepesen gazdag, csúnya de nem kövér, 20 év körüli lány, aki gyári munkából szerezte a vagyonát vagy apukája ügyvéd, nagykövet... 182 cm magas vagyok, csúnya, de nem dagadt... :-D
2016. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34 éves, hahaha :-)
2016. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a sziget fesztiválra azért mennek az emberek, mert érdekli őket a fellépő. Csak úgy együtt lenni valakivel a parkban is lehet, ingyen.
2016. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez igaz, a Margitsziget is sziget! És full tiszta, nincs szemét meg minden. Van szép zöld fű, pázsit, rét... És be lehet vinni egy üveg bort, nincsenek smasszerok sem...
2016. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Plusz olyan fellépőt játszol le a telefonodról amilyet akarsz! Rendezzük meg az ingyenes sznob sziget fesztivált a Margitszigeten... Hihi...
2016. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
A Sziget Fesztivál egy fos. Még mással sem érdemes, nemhogy egyedül.
2016. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy látom tényleg az lett, de régen jó volt...
2016. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20 éves koromban még hihetetlenül jó volt, erre konkrétan emlékszem és ezt nem azért mondom mert 34 évesen már brutálisan megvénültem volna. Emlékszem rá, hogy akkoriban nagyon jó rock, jazz, világzenei koncertek voltak, színházi események stb. És nem csak a fiatalabbak jártak ki, hanem idősebbek is simán, 40-es korosztály is, a tanáraimmal is összetalálkoztam és együtt ittunk hajnalig, a lány nevére viszont már nem emlékszem... :-) Talán Fanni, mindegy is... :-( Felvettem az ottani bankban az egész havi kis fizetésemet és kérdezte a bankár néni, hogy az egészet itt óhajtom elkölteni? Én meg mondtam, hogy természetesen... :-) Milyen jók is voltak azok a Kispál koncertek, meg a Dream Theater stb... Most meg átcsapott az egész zsuzsuzenébe meg diszkóba... Akkor is volt, de nem ennyi... Szánalmas tényleg... Jöhetnek a régi élmények másoktól is...
2016. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!