Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzba hogyan kezdjek bele?

Önéletrajzba hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem le, de nem tudom mit írhatnék vagy hogyan kezdhetnék bele.. Sohasem dolgoztam még egyébként, de most szeretnék menni.

2023. júl. 3. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
europass a szó, amit keresel. Szépen kitöltöd amit kell és az jó lesz indulásnak.
2023. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú szöveget nem érdemes írni, egy motivációs levél nem árt, amiben leírod miért szeretnéd azt a munkát
2023. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlbonyolítani szerintem.

Leírod tényszerűen felsorolva az adataidat(Név,lakhely(település), születési dátum, elérhetőségek) utánna meg a tanulmányaidat, képesítéseidet, eddigi munkahelyek és ennyi.

Én legalábbis így szoktam. Mondjuk az sem mindegy hova jelentkezel, de ilyen hétköznapi melókhoz ez elég.

Amúgy én tökre paráztam először, hisz senki nem mondja el sehol hogy hogy kell önéletrajzot írni. Legalábbis nekem nem mondta el senki, meg pl az osztálytársaim is kérdezték már tőlem.

Nekem ez a 4. munkahelyem, mindenhonnan visszajeleztek eddig, mondjuk eléggé egy alja "szakma" a kamionozás, itt már az is hatalmas előny szerintem ha tudsz helyesen írni.😆🤣

Na most majd megkapom hogy milyen helyesírási hibákat vétettem....🙃

20/f

2023. júl. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

E U R O P A S S T I L O S ! ! !


nem tudom, ki nyomja még 2023-ban is az EUROPASS-t, de az életében nem keresett komolyan munkát, aki ezt a fost nyomja, ha meg vlaaki az Europass-al munkát talált, akkor az vagy protekciós volt, vagy pedig olyan végzettsége volt, hogyha egy sajtpapírt ír, akkor is felveszik bárhová.


Itt találsz letölthető CV mintákat, többek között pályakezdők számára is:

[link]


(a Jobangel sem ajánlja az Europass-t)

2023. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetem mellett dolgoznál vagy teljes állást keresnél? Az se mindegy
2023. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!