Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha túl személyes...

Mit tegyek ha túl személyes dolgokat fognak kérdezni?

Figyelt kérdés

Dolgoztam eddig 2 munkahelyen,ahol idősebb nők voltak tőlem,40-50-60. Én voltam a legfiatalabb,huszonéves nő vagyok. Túl személyes dolgokat kérdeztek a legutóbbi helyen a legidősebb nő valami brutál volt....

Ilyeneket kérdezett: Dolgoztál màr valahol? Magad tartod el?

Anyám hány éves,neki meglesznek a ledolgozott évek nyugdíjig? Mennyi volt a házunk, kell e még rajta alakítani? Mennyi volt a bérem a volt munkahelyen? Mindezt egyetlen nap leforgása alatt...Mivel idősebb nem akartam veszekedni vele... 60 fölötti... Eljöttem onnan,nem felelt meg a munka bejárás szempontjából.

Mit tegyek ha következő helyen is ilyen nők lesznek, és így viselkednek?

Fokozatosan szeretem ha megismer valaki,zavar ha kis ismerettség után túl privát dolgokat kérdez....



2023. júl. 7. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehez,mert ha nem beszélsz az a baj,ha beszélsz akkor meg az lesz a baj...
2023. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik ilyenre kérdezz vissza, hogy "miért érdekel?", vagy azt hogy "miért, a te házad mennyi volt/mennyit kerestél az előző helyeden/stb?" és ha ők ezekre válaszolnak, amit erősen kétlek, akkor te meg válaszolj egyszavas semmitmondó dolgokat pl. "is-is/részben/valamennyire, sokat/keveset". Hátha így megtapasztalják milyen, ha tolakodóak az emberrel, bár szerintem az ilyenek reménytelenek.
2023. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen megmondod, hogy a munkahelyeden nem szeretnél a magánéletedről beszélni.
2023. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hazudni kell folyamatosan
2023. júl. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne tárulkozz ki. A 3-as jót ír. Nagyon gáz, ha megválaszolod ezeket a kérdéseket! Legközelebb ne!
2023. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, én annyit szoktam mondani, a munkámnak élek, nincs magánéletem. Ebből értenek.

(sajnos többé - kevésbé igaz is) 😃😂

2023. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hazudsz vagy kérdőre vonod, hogy neked mi közöd hozzá, nem szeretnék magánéletemről beszélni a munkahelyen.
2023. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítő válaszokat!:)
2023. júl. 8. 12:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem legutóbb állásinterjún kérdezték hogy hogy van-e gyerek, miért nincs, nem csokozok?

Már van házam.

Honnan? Mennyibe került? Honnan volt rá pénzem? Na de mégis, honnan? Mennyi volt eddig a fizum, hogy gyűjtögettem?

Milyen ház, hogy néz ki, hány szoba stb.

Mekkora a kert? Mi van benne?

Stb stb.

Csak lestem. Mi a ...köze van hozzá?

Már az interjún ilyen pofátlanok a legtöbb helyen.


Hazudni kell.

Nincs házam/ albérletben lakunk. Nem dolgoztam sehol/ itt is ott is. Minimálbért kaptam.

Anyám? Kérdezd meg őt ha ennyire érdekel.


A ház ára, mennyit költöttél rá maradjon titok. Ha később el akarod adni, akkor ezek a férgek mindenkinek elpletykálják hogy mennyiért vetted. Milyen pofátlan vagy, hogy most ennyiért adod (nem, nem fog senkit se érdekelni hogy mennyit költöttél rá).

Nálunk volt olyan aki facebookon zaklatott, hogy adjam annyiért amennyiért vettem. Ő ezt tizenx éve kinézte magának (akkor mi a q anyádért nem vetted meg?).

Spórold meg ezt a gondot magadnak.

2023. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!