Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy diákmunkánál oda van...

Ha egy diákmunkánál oda van írva, hogy hosszútávú munkalehetőség, akkor jelentkezhetek akkor is, ha én csak nyáron tudnék menni, kb. 2 hónapra?

Figyelt kérdés

Persze vannak olyan hirdetések, amikhez oda van írva, hogy nem csak nyár, akkor jelentkezzen az ember, ha tovább is tud maradni. Itt nem volt odaírva, csak ez, hogy hosszútávú lehetőség. Maga a munka jó lenne, szerintem fel is vennének, viszont legkésőbb szeptember első feléig tudnék maradni. Mivel már hetek óta munkákat keresek, jelentkeztem több helyre, mindenhonnan vagy azt jelezték vissza, hogy nem én kerültem kiválasztásra, vagy betelt, vagy semmi visszajelzés, ezért nem érek rá még napokig, hanem minél előbb le akarom adni a jelentkezésem.

(életemben először megyek munkára, tájékozatlan vagyok ezekben)


2023. júl. 8. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezhetsz, de jelezd nekik hogy 2 hónapra keresel diákmunkát. Ha ez OK nekik, akkor nyertél, ha nem - akkor meg ugyanott vagy, ahol most. Szóval: mit veszíthetsz?
2023. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, nem hiszem, hogy rettentően megvisel az a plusz 5 másodperc még egy e-mail elküldésével
2023. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy jelentkezési felületen lehetett jelentkezni, azt írták, majd keresnek, ha felhívnak, akkor ezt elmondom nekik, aztán meglátjuk.
2023. júl. 9. 19:55
 4/7 anonim válasza:

na én is ugyanìgy jártam!

legelső munkám lett volna. Június közepe òta 20 helyre jelentkeztem nyári meg nemcsak nyári munkákra egyaránt.

Vagy nem kaptam semmi választ, vagy betelt, vagy visszautasìtottak a tapasztalatlanságom vagy a 2-3 hònap munkavállalás miatt:D De volt több olyan is,akik megìgérték,hogy hìvnak, aztán teljesen ignoráltak.

2023. júl. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már felhivtak azóta, ezt elmondtam nekik és elég rövidre zártuk, állandós diákokat keresnek.

Lehet én vagyok a naiv, de azt gondoltam, hogy diákmunkát könnyű lesz találni, mivel nem kell hozzá semmi szakértelem, ezek nem olyan munkák, de semmi, ugye ahogy írtam. Nálam is mint a 4-esnél. Pedig jelentkeztem ruhaboltba, gyorsétterembe, fagyizóba, kávézóba, irodai adminisztrációs munkára, tankönyvpakolásra, múzeumba, bolti kisegítésre, de semmi.

2023. júl. 15. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom, hogy idén nehezebb dolguk van a diákoknak munkát találni. Unokaöcsémnek is nem kevés utánjárással sikerült helyet találni, ahová heti 3 napot tud menni, hogy egy kis zsebpénzt össze tudjon szedni.
2023. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hog ynem kell képesítés, de másik oldalról van macera bőven a diákokkal.
2023. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!