Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi történik? Miért nincs...

Mi történik? Miért nincs munkalehetőség vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy feltétlenül egészségügyben szeretnék elhelyezkedni(nyílván ha felül írja az élet ez van). Most teszem le a záró vizsgámat és állami szférában bárhol érdeklődtem és a nyugdíj elött álló dolgozókat is hiába kérdeztem, nem vesznek fel új munkaerőt. Az ápolási igazgatóság azt mondta, munka lenne bőven de nem vehetnek fel új embert... Hetek óta nézem az állás kereső csoportokat facen és ott is azt látom, hogy OKJ-s ápolók/ asszisztensek 10-15 éves tapasztalattal keresnek munkát(névteleül amit megint nem értek). Miért lehet most ilyen nehezen eü-s munkát találni vagy ez eddig is ilyen nehéz volt? Pályakezdő vagyok és azért is lep meg a dolog mert 3-5 éve ezt nem láttam így.

Ti is ezt tapasztaljátok , mi lehet ennek az oka? Nem vitát szeretnék indítani!



2023. máj. 22. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Magán kórházakban is tárt karokkal várnak.
2023. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen magán kórház de oda pályakezdőként nem vesznek fel sajnos.Több olyan ember jelentkezik oda akiknek már 3-5 éves tapasztalatuk van és nem kell őket betanítani semmire. Jelenleg velük nem tudok szembe szállni.
2023. máj. 22. 20:03
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nincs pénz, mindenkit terelnek át a privátba. Ez a központi politika.
2023. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad a Nyírő Gyula kórházat?Ott gyakran látom kiírva, hogy keresnek.
2023. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Biztos hogy van az országban...de ahol én élek az már a nevetség tárgya. Itt is mindig van de mindig oda írják a hirdetés mellé "tapasztalattal rendelkező"...tehát még ha egy zabhegyező munkát hirdetnek is meg akkor is ez van oda írva :D tehát vagy hazudnak az emberek, vagy fogják magukat és elhúznak innen a p..ba (az utóbbi szokott történni) 12-ezres városban most már csak 9 ezren élnek.
2023. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
udv magyarorszagon
2023. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
Minden területen krva kevés a munka
2023. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Elment stadionokra a pénz ezért másra már nem maradt.
2023. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vélhetően a béremelések betömték a lyukak nagy részét.
2023. máj. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerencse kérdése. Én sem szakmába találtam munkát, de nem bántam meg.
2023. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!