Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet megoldani azt...

Hogyan lehet megoldani azt hogy ne a dolgozón csattanjon mindig?

Figyelt kérdés

Nem engedtek végezni a munkám,mert csináljak mást, es ne is szóljak bele mit osztanak rám.

Aztán meg az amit nem engedtek, azonnal kellett hogy kész legyen, miközben 1 hónapos munka. De meg lett küldve de visszadobták még korrigálni.


Aztán a végén még engem aláznak porig,hogy miért nem lett kész időre. Es minden vezető a dolgozót szidja.

Mindig a legkisebb viszi el a balhét.

Aljasnak, övön alulinak inkorrektnek érzem.



2023. júl. 11. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Hát az alkalmazotti lét az ilyen. Amíg nem leszel EV, vagy főnök, addig ezt be kell nyelned. A melós nem más nekik mint beszélő szerszám...
2023. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De ha egy nyuszinak adok egy ásót hogy ássa fel a káposztás kertet,azután nem orditom le hogy a répakert miert nincs kész.


Miért vannak vezetők ezen a proli szinten? És még értetlenkednek is hogy miért nem lett időben határidőre kész a répakert, mikor mondták hogy azonnal kell.


Az előző helyemen az ilyeneket a vezetők simán átlátták hogy nem csinálunk hülyét a dolgozoból. A mostani helyemen meg 3 diplomás vezető gyepálja a kisebbet teljesen jogtalanul.

2023. júl. 11. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindig a legfelső viszi el a balhét, így működik a felelősség.

A közvetlen főnököd téged szid, az ő felettese viszont már a főnöködet és így tovább.

2023. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Engem ketten orditottak le meg aláztak és nem a közvetlen hanem a felette levő.

Mikor még az elején én szóltam pedig, hogy a répakert a sürgősebb, akkor is ketten karöltve ugattak le hogy csináljam a káposztáskertet.

Csoda hogy nem süllyedtek még le arra a mégprolibb szintre is hogy kirugással fenyegessenek.

Az is ilyen vezetői paraszt effekt pedig.

2023. júl. 11. 19:57
 5/9 A kérdező kommentje:

.*a közvetlen es a felette levő beszélt velem egymást támogatva ketten ellenem, ugy hogy nincs igazuk, de a felsőbb vezető vitte át alázásba is.

Es mindig ez van hogy 2 hülye 1 ellen.

2023. júl. 11. 19:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, amikor hozzá nem értő szarjancsik kerülnek magas polcra protekcióval, vagy mert volt pénzük vállalkozni. A magyar munkahelyek, bocsánat, rabszolga telepek 99%-át ilyen hozzá nem értő, nárcisztikus pszichopaták vezetik. Ezért (is) ilyen fertő a legtöbb magyar munkahely. Ezek nem szakmailag hozzáértő, segítő vezetők, ezek ostoba, hozzá nem értő, kapzsi hajcsárok.

Úgy lehet megoldani, hogy keresel kisebb hangú kutyát és annak dolgozol.

Milyen munkakör?

2023. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez most állami szféra

De ezt nagyon nem vártam volna értelmisegiektől.

Korábbi helyem vállalkozás volt(zrt majd kft), meg azelőtt franchise áruhazlánc központjában voltam, egy vezető nem volt ilyen szintre lesüllyedve soha. De egy mezei csopvez sem.

Képesek voltak dicsérni elfogadni a meglátásaim, sőt kérték is azokat, innovaciokra is nyitottak voltak mindig, olyanok ha hülyeséget is mondana a dolgozó, akkor is meghallgatják és számitásba veszik. Vita esetén pedig nem süllyednek le személyeskedésbe.


Itt meg sipákolhattam én mi a sürgős, nagyon csúnyán tettek helyre is (nem diplomatikusan hanem alázva azt is), aztan mikor baj lesz belőle is rajtam verik le. Megint hozták a proli szintet.

2023. júl. 11. 21:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól hogy értelmiségi, még lehet emberileg nulla.

Nem gondoltam, hogy irodai munkáknál is ez a proli stílus megy. De úgy látszik, már nem érik be a fizikai melósok alázásával, előbb utóbb a többi is sorra kerül.

2023. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kommunikáció?


Itt amúgy nincs semmi. Ez csak mentális dolog. Mintha valaki kintről azt kiabálná, hogy csúnya vagy. Ki a frászt érdekel? Több a melód? Fizud csökkent? Akkor meg? :DDD

2023. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!