Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másokkal is előfordul hogy...

Másokkal is előfordul hogy üvölt vele a cégigazgató főnök?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 18:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Négy hónapja dolgozok egy kb 45 fős cégnél köpbeosztásban. Többször elofurdult hogy a cég vezetője ha hibát vétettem lekiabált.


Mai nap is vittem az árut és felboritottam a tolós kocsival mert beqkadt a kereke. Kiboeult minden, és a főnököm pont ott volt és elkezdett hadonászni meg uvoltozni hogy mi a fszt muvelek, hogy lehetek ennyire idióta fogyatékos már ötször elmondta higy húzzam stb és levonja két oraberemet az okozott kárért.


A főnököm egy erős kezű nagyszerű vállalkozó de folyton kiabál velem mint valami elmeháborodott. Máskor meg mosolyog és kedves meg segítőkész és korábban elenged bármi problémám közbejön és el kell mennem.


De ezt a viselkedést a részéről maximálisan felháborítónak ítélem meg.

2023. júl. 12. 18:46
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenének ordít? Fél valamitől?
2023. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja és női főnököm van én meg fiatal férfi vagyok.
2023. júl. 12. 18:47
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Akkor meg húzd fel, és csendbe marad.
2023. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Hidd el jobb az ilyen főnök, mint az olyan, amelyik szelid, de kis hibáért már kirug.
2023. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Jobb egy kiabálós főnök mint aki nem csesz le, de levon a béresből vagy kirúg.
2023. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Inkább rúgjanak ki de ne kiabáljanak velem nem az idegenlégióban vagyunk, csak ideges lesz az ember ha ordítanak vele, semmi értelme. Én felmondanék a fenébe.
2023. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
En üvöltök velük nem forditva..
2023. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6: Írja a kérdező, hogy le fog vonni a béréből két óra hosszát.
2023. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem étteremben dolgozva volt ilyen, egy idegbeteg főszakács. Ha véletlenül eltörtem egy csészét, már kiabált, meg közölte, hogy le lesz vonva a borravalómból. És a gyérebb forgalmú napokon (amikor alig volt vendég) is hajszolni akart, hogy minden másodpercben csináljak valamit.
2023. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!