Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A HR-Rent-e megbízható közvetítő?

A HR-Rent-e megbízható közvetítő?

Figyelt kérdés
A külföldi munkalehetőség érdekelne engem, és egész jó ajánlatot írnak, de persze nem ismerem a céget. Azt látom hogy 15 éve foglalkoznak munkaközvetítéssel. Kérem, csak az írjon akinek valós tapasztalata van velük és főleg külföldi munkával kapcsolatban. Köszönöm :) Az ilyen olyan általánosításokra annyira nem vagyok kíváncsi, csak konkrét tapasztalatokra.

2023. júl. 12. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes hogy a cég nevét ahová menni kell még ők sem tudják. Minimálbéres magyar bejelentés Németországban... Kíváncsi lennék hogy ez jogilag hogy állja meg a helyét. Senkinek nem ajánlom, ugyanis teljesen kiszolgáltatott lesz aki általuk jön külföldre."



"Nah jó haggyad már a pozitív kommenteket 🤬 mien cég az ami ilyen inkorrekt szerződést irat alá.Nem fizetik ki az embereket hiába a szerződés. Mínuszba kár hogy nem lehet dobni a csillagot."



"Szabadidejükbe igazán elmerülhetnének az erkölcsösség témájába és átgondolhatnák, hogy milyen helyzetbe hozzák a munkavállalóikat. Érthető ez a közvetítésük minden apektusára: szállás körülményei, teljes bérért lefolytatott harc, munkavégzés körülményei, utolsó pillanatos lemondások/hazaküldések miközben csupán egy út térítésmentes évente, virusteszt elvégzése véleményük szerint pedig magánügy. Vajon Önöket hogyan érintené egy-egy ilyen szituáció?"



"Iszonyatosan inkorrekt cég! Senkinek nem ajánlom, hogy velük kezdjen. A mi esetünkben utólag törölték a bejelentését, a megígért úti költség térítést csak hosszas huzavona és bírósági fenyegetés után voltak hajlandóak elutalni! A szerződésben rögzített, állási időre járó pénzt sem fizették ki!"


"Nem ajánlom nem megbízhatók engem gépi tehénfejésre akartak kiküldeni ,de ami nem jött be a HR-RENT Kft-vel.Magyarország bejelentéssel LÉTMINIMUMMAL akart bejelenteni úgy hirdette 4hét kint 1 hét Magyarban ,de amikor én rákérdeztem hát az volt a válasz beszéljem meg én a Munkaadóval. Most is hirdeti az állást 2 személyre holott elvileg kint van már 1 pali...Szóval nem ajánlom őket ha már kimegyek akkor nekem ne magyar bejelentésem legyen vagy ha igen akkor a valóság legyen ne a létminimum.."


"Nem egy korrekt cég! Fizetés mindig késett.

Illetve lerobbant az autóm , nem tudtam egyből visszamenni Németországba ezért úgy gondolták meg Ködbéreznek 327.000 Ft al.

Ami 1 év után jutott eszükbe! Ráadásul nem tudnak mutatni felmondó levelet, pénzügyön nem tudnak az esetről. Lakcímemre semmilyen tájékoztató jellegű levél nem jött. Az ügyvédükbek gratula! Jogi úton folytatva lesz!"


"Messzire kerulendok.Nagy atveres!!!"



Ócska magyar közvetítő.

Sokszor a németországinál is magasabb bérek a hirdetésbem, ami kamu.


Csakis német közvetítővel menj ki dolgozni.


Lásd:

Select GmbH.

2023. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Első hova valósi vagy? Én is ismerem a céget! Lehet ismerjük egymást haha
2023. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Néztem a véleményeket, de 7 negatív 110 meg pozitív. Akik meg negatív kommenteket írtak, megnéztem a korábbi véleményüket és sok másik közvetítő alá is beírták… Nekik minden munkaközvetítő átverés :D Most ezekre annyira nem hallgatnék hirtelen.

Amúgy előre mondják h kiküldetésben kezdesz, ami nem jelenti h magyarba bejelent 1 millióra. Aki ilyent elvár az hülye… De ezt korrekten elmondták nekem előre.

Mondom, olyan írjon aki dolgozik náluk nem akik véleményt írnak, néztem ezeknek a korábbi véleményeiket más cégekről mindenre 1-est adtak, ezek egy Karen típusú emberek lehetnek.

2023. júl. 13. 05:38
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem beszélek németül, angolul egy nagyon picit tudok, októberben kezdődik az online tanári nyelv kurzus ami ezt fejlesztené feljebb. Azért gondoltam a HR Rentre mert mondta h itt kint segítenek.
2023. júl. 13. 05:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak a azt nem nézted meg, hogy irreális béreket írnak sokszor.


Csakis az adott ország munkaközvetítőjével kezdj.


Mit nem lehet ezen megérteni?


Természetesen az adott célország nyelvének megértése alap.


Vagyis már akinek...

2023. júl. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Haat tudod a nyelvi oktatás drága, csak kint tudnám finanszírozni, ezért is gondolkodok munkaközvetítővel.
2023. júl. 13. 06:22
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem drága, ha leleményes vagy.


Ott a beszeljnemetul.com.


A2-ig visz el.


Aztán mehet az easy german a youtube-on.

2023. júl. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Angolt tanulok :)
2023. júl. 13. 06:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor a beszeljangolul.com


C1-ig visz el.

2023. júl. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm szépen! 😊
2023. júl. 13. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!