Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyobb vihar esetén mennyire...

Nagyobb vihar esetén mennyire tolerálják, ha késik a dolgozó a munkahelyeről?

Figyelt kérdés
Ugye nem mindenkinek vanautója, de még ha van, akkor sem biztos hogy veszélytelen orkánerejű szélbenútnak indulni. Aki meg gyalog vagybusszaljár, annak akár életveszélyes is lehet cikázó villámok, diónyi jégeső, kukákat hordó szél esetén is elvárják, hogy az ember testi épségét veszélyeztetve időben érjen be?
2023. júl. 15. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Van aki toleráns, mások nem. Nem tudom milyen egzakt választ vársz egy általánosító kérdésre.
2023. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk, ha az időjárás miatt késik valaki, akkor megértik. Ha el sem indul, azt nem.
2023. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelye válogatja természetesen. Én volt, hogy felhívtam a váltótársat, hogy figyelj, ne indulj el, majd ha csitul kijössz, megvárlak. Na jó, nem vagyok ennyire jó ember, de úgyse indultam volna el haza, szóval mindegy volt :-)
2023. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Ki érdekel, hogy mennyire tolerálja. Oldja meg, hogy süssön a nap, ne legyen baleset és akkor beérek időben. Nem fogok előbb indulni, csak mert esik az eső, inkább kések. A munka megvár, nem fogja helyettem senki se megcsinálni.
2023. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én direkt sosem késtem, pontos ember vagyok. Egyszer-kétszer fordult elő, hogy időjárás miatt (havazás, jeges út) lassan haladt a busz és késtem. Nem volt egy rossz szavuk sem, tudták nem szoktam sumákolni.

De azt tudom mondani, mint az egyes válaszoló. Valahol elnézik, valahol nem.

N

2023. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Amugy fizessek a taxiszamlat, ha azt varjak, hogy villamcsapas, vizszintes ozonviz eseten allj a megalloban. Tudom, nem fizetik, de illene, ha komolyan nem neznek el. Illetve van az a felelossegteljes allas, ahova tenyleg taxival be kene kuszni.
2023. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ilyen szökőévente van, vagyis annál is ritkábban adott helyen, munkábamenetel időpontjában...
2023. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Velünk nem szoktak veszekedni.
2023. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jogászként az a véleményem, hogy erre a munkavállalói jogok védelmében kéne munkajogi szabályozás
2023. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát igen.

Most itt felénk épp nagy vihar van pár órája. Most valahol délutános műszakos lennék, pont mehettem volna vízszintes esőben, cikázó villámok között. Nem egy életbiztosítás..

Akinek nincs kocsija, annak szívás. Bicajjal hogy? Buszig is el kell jutni valahogy.Persze már hallom lelki füleimmel, a főnöki naaaggyon logikus választ, hogy "előtte kell bejönni"

Persze, mert én percre pontosan ki tudom számitani, mikor, hol fog vihar támadni.

2023. júl. 21. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!