Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon rosszul érzem magam a...

Nagyon rosszul érzem magam a munkahelyemen, anyagilag viszont nem lenne jó döntés felmondani. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

1 hete (1 hetet táppénzen is voltam boka miatt) dolgozom minőségellenőrként egy gyárban 3 műszakban bruttó 300EFt-ért. Azt hittem (azt is mondták), hogy egy soron leszek és ott kell ellátnom a teendőimet, de kiderült már az első napon, hogy minden sorra be tanítanak, mert kevesen vannak. Az összes kollégám meg van keseredve, csak panaszkodik hogy mennyi munkája van és, hogy nem bírja. Nekem sok ez a munka ennyi pénzért 3 műszakban.

Borzasztóan érzem magam ott, nagy a nyomás, meg szakadunk a melóba. Mikor kiment a bokám azért szurkoltam, hogy bárcsak eltört volna, hogy ne kelljen mennem hosszabb ideig (tudom ez hülyeség, de ennyire szarul érzem magam ott). Legszívesebben már most fel mondanék, de a barátommal albérletet fizetünk így nem tehetem meg, másik munkahelyet pedig egyenlőre nem találtam. :( Nemsokara egyedül is akarnak hagyni a soron, mert nincs ember és ha tudom ha nem mely vízbe dobnak 2 het után.



2023. júl. 18. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
300 bruttó az nem annyi, amit félteni kellene. Bátran válts. Az nettó 200. Az meg semmi.
2023. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem igazán értem, mi a problémád a munkával (azon kívül, hogy rosszul fizet).
2023. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
96%
Keress folyamatosan másik helyet és amint találsz, lépj. Addig meg gondolj arra, hogy ez most ideiglenes míg jobb nem lesz.
2023. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2 hét alatt betudtál elégg ahhoz tanulni elvileg,hogy vidd a sort. A minősgé ellenőr pozició ilyen , 100 felé szakadsz, megszoksz vagy megszöksz.


A fizetésed nagyon kevés, keress másik helyet.

2023. júl. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
82%
Ha van piacképes végzettséged, lépj. Ha nincs, akkor központ sajnálja...
2023. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha borzasztóan érzed magad ott, akkor semmiképpen ne maradj sokáig. Keress folyamatosan, ha csak egy fokkal is lesznek jobbak a körülmények, már megéri váltani.
2023. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz olyan munkahelyet találni, ahol biztosan jól fogod magad érezni, ugyanis a legtöbb helyen rabszolgaként bánnak az emberrel. Ha meg nem, akkor tengernyi a munka. Nyilván nem fogsz tudni megszakadni, mint ahogy 3 ember munkáját sem tudja elvégezni 1 ember.


De ha tudsz, akkor lépj, mert egyébként egészségileg rá fogsz menni.

2023. júl. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!