Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha nem szeretem...

Mit csináljak ha nem szeretem a munkahelyemet ?

Figyelt kérdés

Németországban egy gyárban dolgozok. A munka nem nehéz, nem is bonyolult de elég monoton.

Ez lenne a legkisebb gond, nagyobb gond, hogy nem érzem magam jól ebben a közegben.

Elég sok nemzetiségű munkatársam van, teljesen rendben vannak emberileg, mégsem találom velük a közös hangot.

Pont ezért nem is szeretek itt dolgozni de a pénz amit itt kapok elég jónak számit.


Nem feltétlen a más kultúrával van gondom, mert egy másik cégnél ahol akkor voltam amikor kijöttem ilyen gondom nem volt, hogy ne szeretnék bejárni pedig ott a munka és a pénz is rosszabb volt.

Mit kellene tennem, maradjak vagy keressek másikat ?


2023. júl. 19. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szorul nagyon a hurok az anyagiak tekintetében vagyis van pár hónapnyi tartalékod és hirtelen nem kell semmi vészhelyzetre pénz, akkor nyugodtan kereshetsz magadnak más munkát.
2023. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Én eddigi életem során 3 gyárat hagytam ott, mire megtaláltam a mostanit, amit szeretek és a kollégáim is jó fejek. Az előző munkahelyeken se a pénz tartott ott évekig, hanem mert féltem kinyitni a számat, hogy el akarok húzni innen. Persze megkaptam már pár embertől, hogy nem tudok megmaradni egy helyen, de mivel nincsen se családom, se tartozásaim, ezért úgy gondolom, hogy megtehetem. Ha te is így vagy, mint én, akkor miért ne tehetnéd meg te is, hogy váltasz?
2023. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 nem értem ki az aki lepontozott de tetszik amit írtál.

A helyzet az, hogy nincs olyan akadály előttem a váltásban ami ezt akadályozná.

Van elég félretett pénzem így váratlan dolgok miatt soha nem kell aggódnom.

Ez jellemző az életemre is, szeretek tervezni és bebiztosítani magamat a valószínűtlen események ellen is.

Amitől tartok, hogy nem találnék olyat ami ennyi fizet.

Itt félretenni elég sokat tudok havonta és azon kívül, hogy nem találom a helyemet más gondom nincs.

Vajon ér ez annyit, hogy váltsak egy másik helyre ahol lehet nem lesz ennyi a fizu ?

Neked is köszönöm #1

2023. júl. 19. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Ha tényleg annyira jó a pénz, akkor még spórolhatsz, de ezzel a mentalitással életed végéig is spórolhatnál! 😀 Van valami konkrét célod? Házvásárlás, kocsi, esetleg utazgatások? Ha igen, akkor szerintem spórolj még ezekre, de ha nincsenek ilyen céljaid, akkor nem érdemes.
2023. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen, van konkrét célom, szeretnék otthon egy lakást venni, nem feltétlen hazaköltözés miatt de szükségem van egy lakásra.( idekint ez egy anyagi öngyilkosság lenne a hitel miatt)

Ezt ha ezen a helyen maradok akkor jövő Decemberben el tudom érni mindenféle hitel nélkül, ezen felül még benne van az is, hogy az árak most otthon kicsit mérséklődni fognak a csok és társai szabályozásai miatt.

Ezért is gondolkozom nagyon, hogy ennyi kis kellemetlenség még belefér, utánna meg látom, hogy mire van esélyem a környéken.

2023. júl. 19. 11:36
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Ebben az esetben viszont azt tanácsolnám, hogy bírd még ki azt a kis időt! Gondolj bele, utána már szabad vagy és van egy lakásod!
2023. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress más munkát, ami legalább így fizet, és ha találtál, kapsz ajánlatot, akkor mondj fel.
2023. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!