Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem tetszik egy munkahely,...

Ha nem tetszik egy munkahely, és nem érzem jól magam ott, akkor mit csináljak? Alig 2 hete vagyok ott, de nem jó. Előtte egy másik helyen voltam pár napig, felmondtam ott is. Érdemes addig keresni, amíg nem találok normális munkahelyet?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 08:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

A munkahelyre nem azért jár az ember, hogy szórakozzon meg jólérezze magát. Azon kell(ene) elgondolkodnod, hogy mi az oka, hogy ezeken a helyeken nem érezted jól magad.

A munkahelyen dolgozni kell, épp úgy, ahogy az iskolában pedig tanulni (és ebből a szempontból teljesen mindegy, milyen típusú munkahely, mindegy, milyen jellegű és fokú iskola).

2023. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miért is nem jó.
2023. jún. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Hogyne, nyugodtan lehetsz egész életedben munkanélküli, nincs azzal semmi gond. Előbb utóbb meg úgyis megtalálod azt a munkahelyet, ahol csak videójátékozni meg Youtube videókat nézegetni kell és végre jól érezheted magad.
2023. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Ne legyél olyan megkeseredett, mint az első és a hármas.
2023. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
4# Mindkettőnek igaza van. A 3-as válaszoló nagyon jól leírta a lényeget...irónia kedveském, irónia:))
2023. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Ennyiből nem lehet tanácsot adni. Ezernyi okból érezheti rosszul magát az ember a munkahelyén: valamelyiken lehet segíteni, valamelyiken nem.
2023. jún. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom, kezdő fiatal vagy. Ha azért érzed rosszul magad, mert rossz a munkahelyi légkör, akkor ne maradj ott. Az biztos, hogy nem túl jó folyton váltogatni, de gyomorgörccsel bejárni sem. Próbálj megfelelően tájékozódni, mielőtt belépsz valahova.

N

2023. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi. Amíg van olyan majha, aki eltart , addig semmi gond. Életképtelen senki.
2023. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen értelemben nem érzed jól magad?


Ha nem jó a közösség én biztos váltanék a helyedben.

Ha nem tetszik a munkakör amikben eddig dolgoztál, akkor is váltanék.


Egy munkahely sem ér annyit, hogy te szenvedj érte, de azt is figyelembe kell venni, hogy nem néz ki jól az önéletrajzban ha folyamat vált valaki (jó nyilván, hogy két hetet voltál valahol nem kell beleírni), illetve kereset ügyileg is bajos lehet, főleg ha önfenntartó valaki.

2023. jún. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem érzed jól magad? Te tudsz változtatni, hogy jobb legyen?

Nekem volt olyan munkahelyem,ahol már egy hét után éreztem, hogy nem akarok maradni. Csomó minden nem úgy volt,ahogy ígérték. Monoton, unalmas munka, nulla előrelépési lehetőség, kritikán aluli kommunikáció a kollégák között, mindig csak a terelés,a vetítés ment, soha senki nem vállalt felelősséget a hibáiért. Próbáltam másképp hozzáállni, időt adni magamnak és a helynek, hátha csak én érzékelem rosszul és csak a kezdet ilyen nehézkes. Nem jött a változás, kerestem munkát és amint lett, próbaidő alatt eljöttem.

Valóban,egy munkahelyre elsősorban dolgozni járunk,de azért nagyon nem mindegy hol és milyen körülmények között töltünk 8-12 órákat egy nap. Ha megvan a választási lehetőség, miért ne lehetne továbbállni?

2023. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!