Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek hogy jobb melózni...

Szerintetek hogy jobb melózni egyedül vagy kollégával ? 😃

Figyelt kérdés
2023. júl. 20. 23:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Kollégával. Sokkal jobban megy az idő.
2023. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Egyedül. :) Lassan 6 éve mindenki szabályaihoz kell igazodnom akaratom ellenére, ha egyedül vagyok, akkor magamból merítek erőt és pozitív visszacsatolást. ;) Rengeteg jelzőt ragasztunk a másikra indokolatlanul, szerencsére a rendőrök ezeket nem hallják. Én nem szoktam így eljárni, de a többi 200 ember nálunk… :)


Nem keresek kapcsolatot a munkahelyen és azon kívül, tehát egyedül a legjobb.

2023. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
egyedül unalmas, főleg úgy, ha nincs sok feladatood...
2023. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha tarháló, lopós, ingyenélő, gyagyás, idegbeteg, lazsálós emberek veszik körül az embert, akkor csakis egyedül.
2023. júl. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Sokszor dolgozom távmunkába itthonról, én szeretem ezt a formát sokszor sokkal nyugisabb számomra, általában jobban tudok, figyelni koncentrálni. Az eligazításokat és a releváns kérdések bizonyos esetekben konferencia hivással teljesen megoldható.

Egy héten általánosagban 3 nopot dolgozok itthon és két napot vagyok a munkahelyen , vagy esetleg ugyanez csak fordítva.

Amikor munkahelyen vagyok arra is azért szükség van, mert vannak olyan dolgok miket jobb személyesen megbeszélni,vagy esetleg érdemesebb összedolgozni. Viszont számomra kevésbé nyugis, mert valaki mindig feláll, kimegy, telefonál, kávéfőző, beszélget stb, jóval lassítja a munkám. Sok esetben kérdeznek valamit, vagy szimplán beszélgetést kezdeményeznek, ami valamikor nagyon jó, de valamikor kevésbé, amikor nagyon koncentrálni kéne.

Általánosagban függ attól, hogy, milyen a munkakör, milyen munka, milyen társaság, a környezet, mi az amit igényel a munkád és persze személyiség függő is.

2023. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyedül. Inkább gebedjek meg a sok munkától, de nem kell a segítség, hogy aztán halljam vissza a hátam mögül, hogy a szegény mártír helyettem dolgozot.. Ne is lássak kollégát!
2023. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem nagyon szépen köszönöm a normális választ.
2023. júl. 21. 08:57
 8/14 Kitana. ***** válasza:
48%
Ha jó fejek a kollégák, akkor jobb velük. Én nem szeretek csak a munkára koncentrálni, mármint a nem tudok a jobb kifejezés, muszáj mellette vagy beszélgetni, vagy ha nem lehet, akkor általában zenét hallgatok, volt, ahol ezt nem lehetett (a mostani helyemen azt csinálok amit akarok kb, amíg el van végezve a munka), ott jól jött, hogy jó fej, vicces kollégákkal dolgoztunk együtt.
2023. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Egyedül. Szeretem bedugni a fülem, nyomni valami zenét és belemélyedni a feladatba. Egyébként jó a kapcsolatom a kollégáimmal, de én jobban szeretek egy dologra koncentrálni egyszerre.
2023. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
A legjobb, ha vannak kollégák, de a munkádat egy saját, külön térben végzed. Akkor a melóban nem zavarnak, de lehet velük beszélgetni, ha épp ahhoz támad kedved.
2023. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!