Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudok rövidnadrágba menni...

Nem tudok rövidnadrágba menni dolgozni mert munkában mindenki engem bámul, akkor is vegyem fel? (Gyár)

Figyelt kérdés

Szo szerint a szemuk ki esik a helyerol a ferfiaknak, es a nok is ugyanugy beszolnak nekem mint a ferfiak csak a nok sokkal rosszabbak es gonoszabbak..

Mindez azert, mert ebbe a nagy hosegbe rovidnadragot merek felvenni es en hogy kepzelem ezt.

Nem birom a meleget, tiszta viz az egesz testem hosszu nadragban es ugy dolgozok mert ha rovidnadragba megyek még szunetre sem merek kimenni olyan szinten nem hagynak beken. Ennek ellenere is vegyem fel vagy ne?

25N


2023. júl. 22. 11:08
A kérdező szavazást indított:
Azért is menjek rövidnadrágban
Ne vegyem fel (miert?)
28 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
XD
2023. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen szép lábad van? :D
2023. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

Ha képbe lennél a munkahelyi szabályzattal tudnád, hogy nem lehet csak úgy random rövid naci atlétában flangálni. Azonban ha ez egy munkahelyi rövid nadrág, tehát a tipikus “munkás nadrág” rövid változata, azt lehet. Persze, ha nem tiltja ezt a szabályzat, pl nálunk nem lehet azt se balesetveszély miatt.

Ha lenge ruházatra vágysz menj egy dohány boltba ott a kutyát nem fogja érdekelni, viszont egy gyárba igen is normálisan kell fel öltözni.

2023. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
S ez valami futómunka vagy mi indokolja a rövidnadrágot? Az ember főleg nem a lábszárain keresztül izzad, hanem a felsőtestén és fején át ( [link] ), nyugodtan hagyd el a cargot, gyári munkára valószínűleg amúgy sem felel meg a munkavédelmi követelményeknek.
2023. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Kitana. ***** válasza:
40%

Nem tudom, gyárban milyen szabályok vannak, én csak raktárban dolgoztam, de ott senkit nem érdekelt, ki milyen nadrágban van, nyáron volt minden, sőt, olyat is láttam, hogy egy lány latex bőrnadrágban dolgozott.

Ha nem munkavédelmi előírás a hosszú, én rövidben mennék továbbra is, a meleg jobban zavarna, minthogy megnéznek páran.

2023. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

A rövidnadrág alatt gondolom nem egy térdig érő laza nadrágot értesz, hanem a seggbevágó falatnyi p1csanadrágról van szó. Utóbbi esetében nem kéne csodálkozni, hogy furán néznek rád a gyárban.


Megintcsak hozzáteszem, valószínűleg nem az irodaban dolgozó mérnökök csoportját erősíted. ;)

2023. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem p1csanadrágot kéne felvenni, hanem combközépig vagy térdig érő nadrágot és már nem is leszel annyira érdekes.
2023. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%
ha p.csanadrag a rovidnadrag ne is csodalkozz
2023. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem bírsz a véreddel, hordd csak a p.csanadrágot. De az csak bizonyos körökben szabályos munkaruha.

Ha mégis normális, emberi használatra tervezett rövidnadrágról volna szó, lehet azért néznek nagyot, mert balesetveszélyes/ tilos.

2023. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%
Bocs, hogy megkérdezem, de nincsenek munkavédelmi előírások a gyárban? Ismim szervíztechnikus, és ők sem vehetnek fel még térdnadrágot sem, csak hosszút.
2023. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!