Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még olyan férfi, aki...

Van még olyan férfi, aki most, szeptemberben is rövidnadrágban jár dolgozni, vagy rövidgatyában intéz ügyeket?

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha jó az idő én is...F.
2018. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen, én egész nap RÖVID nadrágban vagyok, a munkahelyemen és otthon is.

F/43

2018. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Az oksabbjai (nem nagyképűség, velem együtt) nem a naptártól, hanem a hőmérséklettől teszik függővé öltözködésüket.

Kérdésedre a válasz: az lenne furcsa és elkeserítő, ha nem lennének ilyenek!

2018. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Metionin ***** válasza:
Simán, egy csomóan még rövidben mászkálnak a városban. Meleg van még, inkább reggel és este kell a hosszú gatya.
2018. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Én is speciel, húzok alá egy nylonharisnyát, így reggel sem fázom.
2018. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a hónaptól, hanem az időjárástól függően kellene öltözködni. Mert pl augusztusban is volt olyan hogy szakadt az eső és volt 20 fok.... Kérdem én, azért mert nyári hónap akkor is rövidbe kell lenni ha rossz az idő?:D
2018. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van persze, például én is combközépig érő rövidgatyát hordok munkába és mindenhova. (F)
2018. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem vagy droid az időjárás alapján öltözöl, s nem a naptár szerint:D Szóval meglehetősen sok embert látni még rövidnadrágban. Köztük engem is. Ma is 27 fok volt és napsütés.
2018. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, a héten még szerencsére meleg van. Remélhetőleg még jövőhéten is.
2018. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen az időjáráshoz kéne öltözködni. Ennek ellenére pont az állandó rövid gatyások nem szoktak így tenni. Igen, most rövid gatyás idő van. (Bár hozzáteszem, hogy reggel nem). Viszont nyáron, ha szakadó eső van szinte egész nap 14 fokkal, akkor is rövidben mászkálnak, mert hát ugye naptár szerint nyár van...
2018. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!