Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma rövidgatyában megyek...

Ma rövidgatyában megyek dolgozni. Ki megy ugyanígy a munkahelyre?

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 05:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2%

Én is abba mentem, de nem ebbe a nevetséges típusúba:


[link]


Hanem a combközéptől feljebb érőbe.

2018. máj. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Üdv Neked, Farizom! Bátor srác vagy és vagány!
2018. máj. 16. 07:52
 3/20 A kérdező kommentje:

Én ilyenben megyek:


[link]

2018. máj. 16. 07:54
 4/20 anonim ***** válasza:

Szia.


Köszönöm, a tiéd is jó bár én a rövidebbeket szeretem mert kényelmesek és nyáron nem sülök meg bennük.


Bár ma reggel azért kissé hideg volt, de remélem délután már melegszik.

2018. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Csodálatos. Netán a szegedi p.csaemberhez van szerencsénk?
2018. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%

Pitcsalányokhoz nem szolsz? Mert vannak a városba bőven.

Vagy csak kifejezetten a szegedi pasikra izgúlsz?

2018. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%

Ennyi erővel szoknyát is felvehettek. Vagy ennyire azért nem vagytok trendik?:D

Amúgy nem tudom, ez milyen munkahely, nálunk elképzelhetetlen normál térdgatya is egy férfin, épp csak segget takaró forrónaci végképp. Nők sem jelennek meg bugyivillantó szoknyácskában.:-) Igaz, itt mindenki diplomás.

2018. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%

Hogy mi vagyunk e trendik?

A trend nem azt jelenti hogy sokan ugyanúgy járnak?

Na most javíts ki ha tévednék de nem pont a térdgatyások majmolják egymást?

Az én méretű nadrágom nem pitcsagatya hanem combközéptől 3-5cm -el feljebb ér tehát “ott” takar és inkább egyedi mert szinte mindenki hiú bátortalan és ésszerűtlenül öltözködik.


Szóval nálatok diktatúra van? Nálunk azt nézik hogy a munka el legyen végezve mindegy miben és mikor.


De hát nincs két egyforma munkahely és én nem vágok fel hogy milyen iskolai végzettséggel rendelkezünk mert én szerény vagyok nem akkora nagyképű mint az egyetemen és a főiskolán melegedettek merthát ezt ugye odakellett biggyezteni a mondat végére mert az öltözködés egyenes arányosságban van az iskolai végzettséggel egyesek szerint...

2018. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a kérdést a láb fetish alak írta ki és nagy eséllyel ő a válaszoló is, akivel kommunikál. Módfelett sok az ilyesféle kérdés az elmúlt időszakban. De most mégsem ezen akadtam ki. Ugyanis még egy ennél is hitványabb dolog került a szemem elé. Mégpedig ez:


„Amúgy nem tudom, ez milyen munkahely, nálunk elképzelhetetlen normál térdgatya is egy férfin... Igaz, itt mindenki diplomás.”


Milyen alávaló szintet kell megütni ahhoz, hogy az iskolai végzettséget érvként vonultasd fel annak alátámasztására, hogy a vállalati kultúra és a dress code valami magasztos dolog. Jóformán degradálod a diplomát egy olyan szintre aminek pont az ellenkezőjét kellene bizonyítani. Hogy nem rabszolgákat képez az oktatás.

Az hogy a munkáltató megtiltja 38 fokban a rövidnadrág viselését ellene mond a józan észnek és a praktikumnak. Az általános komfortérzet elleni vétség. Még a produktivitást is negatívan befolyásolja. Nem is beszélve arról, hogy az öltözködés elsődleges funkcióját a környezeti hatásoknak feleltetjük meg. Majd erre épül rá a önmegvalósítás. Na most ilyesféle béklyók esetében felejtsük el ezt a logikus rendszert. Csak a munkáltató és a vállalati kultúra torz és abszurd akarata érvényesül.


„Vannak alapvető jogok amikhez ne férjen már hozzá se állam, se hivatal, se cég. Például ilyen jog, hogy mit veszek fel a testemre."


Puzsér mondta egy Sznobjektív adásban.


És azért ebben jócskán volt egy diplomás felsőbbrendűséget hirdető üzenet is. Ezért is fogadd gratulációmat. F@$z.

2018. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Ma szakad az eső, 15 fok van, hosszú gatya, zárt cipő, bőrkabát... jó nektek, otthon mennyi az annyi? :)
2018. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!