Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azt hogyan tudom mérni, hogy...

Azt hogyan tudom mérni, hogy annyi legyen a munkám, amit fizetnek érte a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Rengeteg ráfordítás kell a dolgozótól: ez pénzügyi keretektől kezdve - a saját elértünk rovására is mehet gyakran. Hogyan lehet azt kivitelezni, hogy annyit tegyünk le az asztalra, mennyi megítélést és fizetségét biztosít a munkahely?
2023. júl. 30. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Megnézed mi van a munkaszerződésedben (milyen munkát kell elvégezned x ezer forint bruttóért). Természetesen aláírás előtt ezt a szerződést alaposan átolvastad háromszor majd tudomásul vetted. A szerződésben foglaltak alapján dolgozol a fizetésedért.


Ha időközben ezzel már nem vagy elégedett akkor jogodban áll felnobdani és mások állást keresni.

2023. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha egészséges, ha beteg az alkalmazott, kapja a visszacsatolásokat negatív értelemben, de azt elvárja a cég, hogy kevés létszámmal annyit dolgozzon az ember, hogy a hibákat és üres részeket korrigálja, emellett a saját életét adja fel, persze kevés fizetésért cserébe. Aztán mindig a munkahelynek lesz igaza, bármilyen kitalációkat és gondolatokat használnak fel a saját érdekük értelmében.
2023. júl. 30. 07:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Rébusz!

Fordítva ülsz a lovon. Nem a munkahely van a dolgozóért hanem a dolgozó van a munkahelyért.


Melós Pistinek az a dolga hogy dolgozzon a kölcsönösen kialkudott bérért. Ha ez nem tetszik akkor lehet menni máshová.


Természetesen alapíthatsz te is egy céget és úgy bánhatsz a dolgozókkal ahogy szerinted jó.

2023. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Rébuszokban beszélő őrült.
2023. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ki dönti el, hogy jó irányban halad-e az alkalmazottak megítélése és bánásmódja, ha az irodistától kezdve - a munkavállaló sincs megfizetve, majd a szorgalmas magatartást megvetéssel jutalmazzák, de elvárások vannak keményen?
2023. júl. 30. 08:09
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Akármit csinálsz, túl vagy fizetve.
2023. júl. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a rébuszos őrült visszatért!!!
2023. júl. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 BlackSword ***** válasza:
94%

Kicsit kezdesz már unalmas lenni... szerintem nálad a szorgalom hozzá nem értéssel párosul, és csak sűrűbben vannak veled, de nem többen...

Érdekes, értem versenyeznek a vezetők, pedig van egy stílusom, meg csak a számat nem birom befogni... de még nem tudtak olyan munkát adni, amit ne tanultam volna meg gyorsan, pontosan és jól...


Mellesleg jó lenne ha konkrét példákat írnál, hogy tisztán tudjunk latni... amég rébuszolgatsz, addig buszmegálló leszel...

2023. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kaptam hasznos válaszokat Kérdezőként: köszönöm! :)
2023. júl. 30. 08:21
 10/13 anonim ***** válasza:
jelentse mindenki a rébuszos őrültet!!!
2023. júl. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!