Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tévedésből majdnem bementem...

Tévedésből majdnem bementem hétvégén dolgozni, ti voltatok már így?

Figyelt kérdés

Ma vasárnap reggel azt hittem, hogy már, hogy hétfő van 😅. Reggel a szokásos napi rutin után be az autóba irány a helyi kis bolt mondom veszek valami kaját.

Még egy ismerős néni meg is jegyezte, hoyg ma is dolgozom.

-"Hogy a fenébe ne dolgoznék" mosolygok vissza értetlenül.


Aztán kb. fél úton a rádiót bekapcsolva hallom, hogy vasárnap van 🤦‍♂️😅.



#munka #baki #monotonitás #egybefolyt napok
2023. júl. 30. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ennyire még nem, de volt már olyan, hogy felkeltem és reggeli rutin közbe jutott eszembe, hogy ó... ma nincs is munka, mert szabin vagyok.
2023. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
így jár aki gyógyszerre alkoholt iszik.
2023. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg kötelező home office után visszarendeléskor elfelejtettem bemenni és home officeba maradtam 🤣 Nem lett belőle semmi gond szerencsére
2023. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberekkel előfordul hogy azt se tudják milyen nap van és felekelnek, nekiállnak készülődni. De hiszem hogy sok ember jut el odáig hogy konkrétan el is induljon :D
2023. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De nem hiszem*
2023. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem hétvégén..De én nem csak majdnem..Tévedésből mentem már be dolgozni olyan napon amikor nem is kellett volna.És erre csak akkor jöttem rá amikor már megérkeztem.Így maradtam.
2023. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Fos beosztás miatt amit a főnök cseszett el,bementem. Ki is léptem,velem nem szórakoznak.
2023. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok éve. Én külföldi vagyok, nem voltam még tisztában akkor a magyar ünnepekkel mint pl az augusztus 20, hogy az munkaszüneti nap és bementem egy ilyenen dolgozni. Nem is értettem hirtelen miért üres az iroda, azt hittem először, hogy benéztem és korábban jöttem. Fordítva is volt. Mikor még itt a nagypéntek nem volt munkaszüneti nap, nem jöttem be, mert nekem valahogy evidens volt, hogy az nem munkanap 😄
2023. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább olyan volt, hogy tévedésből majdnem nem mentem be. Pénteken már hétvége hangulatom volt. Reggel felébredtem és megállapítottam, de jó alhatok kicsit tovább. De nem. Rohanás lett a vége
2023. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj... Kevesbe, de ora atallitasarol megfeledkeztem, es egy oraval korabban dekkoltam az iskola elott.
2023. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!