Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy barátod tévedésből...

Ha egy barátod tévedésből durván megsért, és utána még neki áll feljebb és nem engedi elmondani hogy mit értett félre, akkor van valami módszer arra hogy lehessen vele beszélni?

Figyelt kérdés
Az nem zaklatás ha ő megsért aztán röhög magában? Vagy mi ez becsületsértés? De akkor miért nem lehet rá reagálni?
2021. febr. 17. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát... Te tudod hogy neked van igazad, ez pont elég. Okos enged szamár szenved elven inkább hagyd hadd puffogjon magában. Bár én az ilyen "barátokat" inkább hanyagolnám az életemből.
2021. febr. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom hanyagolni kell az ilyet. Ez a bajban ismerszik meg tipikus esete, csak itt annyi volt hogy nem is volt baj, de ő azt hitte elkezdett elpárologni meg ignorálni, meg kárörvendeni, és kiderült hogy nincs is semmi gond a magánéletemmel akkor letiltott hogy ő azt hitte gondjaim vannak. Már én se értem mi baja de most ő tiltott le azok után hogy ő sértegetett.
2021. febr. 17. 01:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát hidd el, jobb is hogy így alakult, minél kevesebb ilyen mérgező ember van az életedben annál jobb.
2021. febr. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sorsára hagyod! Majd megy, ha kell neki valami!
2021. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!