Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 5 hónapja dolgozok egy cégnél...

5 hónapja dolgozok egy cégnél mint takarítónő és a munkáltatóm megvádolt azzal hogy loptak tőle ami a fiókjában volt . Ami nem igaz ! Mit tegyek ? Leszámoljak vagy várjam meg míg kideríti ki volt?

Figyelt kérdés
2023. júl. 31. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van más, akkor számolj le. Ki tudja miket fog még rád fogni, nem hiszem hogy van erre szükséged.
2023. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Gyere külföldre!
2023. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Takarítónőként 5 perc alatt találsz munkát.

Tolvajként nem, megfognak hamar.

Ha tiszta vagy, utóbbi nem vonatkozik rád

2023. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én irodában dolgozom, és ahányszor nem talál valamit valamelyik kolléga állandóan a takaritokon keresik, akár gyanúsítás, akár csak hogy nem e látta. Ha valóban nem te voltál, akkor hagyd ott a helyet, mert még többször érhet ilyen...

Általánosagban lenézik a takarítót bele se gondolnak hogy valakinek mellékállás, vagy pillanatnyi megélhetési probléma, vagy sajnos valamiért így hozta neki az élet.

Ha egyszer meggyanúsitottak abbol már senki nem fog ki jönni jó szájízzel.

2023. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

én olyat láttam hogy főnök ki akart rúgni valakit, az illető elment ebédelni, és ott az én szemem láttára eldugtak egy céges laptopot a szekrényében amíg távol volt.

majd nagy cirkusszal a biztonsági emberrel elkezdték keresni és "nagy" meglepetéssel megtalálták az illető szekrényében.

megvádolták lopással és még aznap kirúgták fegyelmivel-mellé a jegyzőkönyvvel hogy laptopot polott tanú is van fotó is van stb...


mindezt az én szemem láttára (mert azonos irodában voltam...)

nem is érdekelt senkit hogy én tudom és láttam ezt a csalást. Annyira semmibe se néztek hogy az se érdekelte őket hogy én tudok a csalásukról.

2023. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt

[link]

fu ez a fickó

meg hogy ha van valami is kamera nem semmi képen sem ki rugás

[link]

2023. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös te pedig szépen lapítottál, igaz?
2023. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor most hogy áll az ügyed?
2023. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!