Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nőként férfi wc-ben takarítani...

Nőként férfi wc-ben takarítani, elég kellemetlen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fél óránként ellenőrizni és takarítani kell a mosdókat, egy gyorsétteremben dolgozom, iszonyat sok a vendég. A férfi mosdóval az a gondom, hogy piszoaros. Fél óránként be kell nyitnom, és ott pisilnek sokszor, egy kis fal takarja őket. Kopogni nincs értelme, mert hangosan üvölt a zene, eddig akárhányszor kopogtam, semmi válasz nem érkezett. Szóval benyitok, ha pisilnek, megvárom, hogy befejezzék, aztán ha mindenki kimegy, akkor bemegyek, de folyamatosan jön a következő, sokan ledermednek tőlem, mikor meglátják hogy takarítok, ők mindig megkérdezik, hogy bejöhetnek-e, ez a jobbik, nekik tudom mondani, hogy kérem várjanak egy percet mert takarítok, de sokan csak bejönnek, és már húzzák le a sliccet, rendkívül kellemetlen! Mit csinálljak?

2023. jan. 4. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tábla, amit ki lehet tenni, hogy épp takarítás van?
2023. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg amikor takarítasz, kihelyezhetsz egy kis táblát vagy valamit a férfi mosdó elé, hogy Takarítás vagy valami ilyesmi. Ha valaki benyit és már végezné el a dolgát, nyugodtan mondd meg, hogy legyenek szívesek türelemmel lenni pár percig, láthatják, hogy takarítassz
2023. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Legyen nálad egy légycsapó. Amikor húzza le sliccét azzal már csaphatsz is oda,hogy' No no fiatalember,én is itt vagyok"
2023. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Mondanám, hogy keresel valami értelmes munkát...

Egyébként pedig semmit, nem bámulod a p/csüket, hanem félrenézve csinálod a dolgod, majd angolosan távozol. Ha akkor a forgalom, akkor nem lehet fél óránként 20 percre bezárni a wc-t.

2023. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én takarítottam, ott kitettünk egy táblát az ajtó elé. Ettől függetlenül sokszor bejöttek, én nem néztem oda és kész. Ha őket nem zavarja, akkor engem sem.
2023. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél ki egy táblát, hogy takarítás van, szólj be, hogy takarítani jönnél, akik bent vannak végeznek, te addig kint az ajtónál vársz. Ha kijöttek, bemész, takarítasz. Azt nem mondom, hogy zárd be az ajtót, mert ha mondjuk valakinek nagyon kell kis vagy nagydolog miatt menni, inkább menjen be, mint az ajtó előtt csinálja össze magát.


De egyébként ha megy valaki, miközben takarítasz, megkéred, hogy a fülkébe menjen be.

2023. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Inkább örülj neki, hogy bámulhatod a pöcsüket, bár a női wc-ben is nyilvánosan pisilnének, én is oda mennék takarítani
2023. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

jan. 4. 15:00

20 perc? Te álomvilágban élsz, annyi időt a nyugdíjasoknak se engednek meg egy mosdó kitakarításához főleg egy ilyen kardinális helyzetben.

2023. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért is kell neked ott fél óránként takarítani? Ez nagyon fura nekem.
febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgoztam, ott óránként kellett a mosdókat takarítani. (Nem gyorsétterem, hanem egy kisebb bevásárlóközpont.)
febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!