Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudok valamit tenni, hogy ne...

Tudok valamit tenni, hogy ne állva kelljen dolgoznom?

Figyelt kérdés
Diákmunkát végzek egy kisebb boltban, az önkiszolgáló kasszáknál vagyok "felügyelő/kezelő". Szerintem semmi nem indokolja, hogy 8 órán keresztül állnom kelljen, nagy baj lenne, ha szólnék emiatt a főnöknek? Ráadásul a rendes kasszákban is állva végzik a munkát a pénztárosok, amit szintén nem értek. Csak zavar, hogy minden nap fájó lábbal és hulla fáradtan kell hazamennem, mindezt indokolatlanul.

2023. aug. 2. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Hozzá fogsz szokni és nem fog fájni. Eleinte persze, kellemetlen. De gondolj bele, több millió ember áll napi 8 12 órát, nem halnak bele. Te sem fogsz
2023. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdést megér, bár valószínűleg meg fogja magyarázni a főnök, hogy ez miért nagyon jó így.

Tényleg meg lehet szokni, bár nem tudom, érdemes-e. Ha nagyon nem megy, esetleg munkahelyet kell váltani.

2023. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de minek szenvednem ha ülve is ugyanúgy el tudnám végezni a munkát?
2023. aug. 2. 20:53
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Rabszolga munkahelyeken talán.

Normalis helyeken van szék.

Az ilyen mentalitas miatt lehet barmit megtenni a munkavalalokkal...

2023. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

"Én ezt értem, de minek szenvednem ha ülve is ugyanúgy el tudnám végezni a munkát?"

Mert így a munkáltató megspórolja a szék árát. Apróságnak tűnik, de a költségcsökkentés jegyében ilyen szintű fillérb***ásokra is képesek a munkáltatók, hogy maradjon pénz a menedzsment fizetésének és bónuszának (valós) inflációt követő emelésére és még a nyereség is zöldbe' legyen.

2023. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem fogjak engedni, de egy barszek legalabb kellene. Hala istennek mar a fogorvosok, fodraszok is ulhetnek.
2023. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5-ös


és ha viszek magamnak széket?😩

2023. aug. 2. 21:16
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Nekik van szék néha megpihennek rajta de nem is tudnak leulni fél órákra


Amugy a kereskedelem barhol lennél akàr elado arrol szol hogy állni kell. Gyogycipőket vesznek.

2023. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Azért tizenéves letedre nehogy belehalj abba, hogy pár órát acsorogsz és még fizetnek is érte.. menj a gyárba ott van ülő munka
2023. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8-as:


nem, nekik sincs szék. az eddigi tapasztalataim alapján én le tudnék ülni akár fél órákra is, hiszen nem nagy a forgalom, ráadásul én csak felügyelek igazából és csak akkor kell csinálnom valamit ha valami gond van vagy valamit engedélyezni kell. és ezt meg tudom csinálni úgy is, hogy felpattanok és ott is vagyok.


9-es:


nem halok bele, de jobban örülnék ha nem túlélni járnék be, hanem viszonylag kényelmes körülmények között tudnék dolgozni (aminek semmi akadálya, hiszen ugyanúgy tudnám végezni a munkát)

2023. aug. 2. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!