Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eddig a szüleim tartottak el,...

Eddig a szüleim tartottak el, és most férjhez akarok menni hogy ne kelljen dolgoznom, vajon miért nem tudok normális lenni?

Figyelt kérdés

Nem szeretek dolgozni, nem akarok, es nem is fogok.

Egesz eletemben a szuleim tartottak el, viszont soha nem vettek nekem ruhakat, telefont és mas szuksegleteket, tehat az eltartas alatt azt ertem, hogy azt eszem amit vesznek itthonra,es hasznalom a melegvizet es az aramot. Semmit nem kerek toluk, hogy vegyenek ezt azt nekem, semmi ilyen nem tortenik. Semmenyi penzbe nem vagyok hiszen azokra amikre koltenek akkor is koltenenek ha en nem lennek.

Tudom hogy nem szep hogy a szuleim adnak enni , es soha nem is dolgoztam egy percet sem, ezert most mar ferjhez akarok menni, hogy a ferjem tartson el, es megoldodjon ez a problemam egy eletre, gyereket is szulnek csak hogy ne kelljen dolgozni. El sem tudom kepzelni hogy dolgozzak. Tarskeresore is regisztaltam.

Nem tudom miert lettem ilyen. 24 ev alatt egy percet sem dolgoztam.

De miert nem tudom ezt az erzest kizarni es dolgozni vegre mint egy normalis felnott no? 24L


2022. márc. 19. 01:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Én dettó ugyanez vagyok csak férfiben. 25 vagyok. Összeillünk. 😊😊😊
2022. márc. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nincs önbizalmad
2022. márc. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Szorongás is okozhatja ezt.

Régi bántalmazási emlékek is okozhatják ezt.


Olyan átfogó készséget igénylő munkák terém, amik a Normálisoknak mennek, azok nekem kevésbé mennek, sőt egyes, a Normálisok által jól átlátott emberi készségeket igénylő dolgok egyáltalán nem mennek.


Az iskolát, tanulást jobban szeretem, és annak idején is jobban szerettem: ott kevésbé jön elő nekem a mindent lebénítő furcsa köd,sőt ott egyes részterületeken még akár sikeres is tudok lenni, egy-két részterületen még a Normálisok is megdicsértek, sőt egyes matematikaibb részletterületeket kifejezetten szeretek, akár a rajongásig is. A matematikát szeretem. Átfogó képet a életről viszont nehezebben tudok kialakítani.


Szerencsére bátyám, mások segítsége révén, és saját hajlamaim révén sikerült programozó gyakorlatot szereznem. Most terjednek már ezek a matematikaibb ihletésű, funkcionális programnyelvek, ezekben úgy-ahogy tudok munkákat vállalni. Fel tudom használni az algebrában tanultakat is.

2022. márc. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Talán félsz az emberektől ami önbizalomhiányra vezethető vissza. Ez a férjhezmenős gyerekvállalós ötlet nem jó mert ha ő tart el akkor teljes mértékben tőle fogsz függeni ezáltal kiszolgáltatott leszel ami újabb félelem forrása. Minden rossz forrása a szükséglet. A megoldás az lehet hogy minimálisra csökkented igényeidet. Egyszerű monoton munkát kell keresni ahol nem sok munkatárs van pl takarító ( most én is ez vagyok és nem rossz)
2022. márc. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

Folytatás: nálam szülők alkoholizmusai, rendszeres verések állnak a háttérben, már kicsi korunktól kezdve. Szerencsére a fizika, később a matematika már gyerekkroomban érdekelni kezdett. Általában sosem voltam beleilleszkedve a Normálisok közé, sem felnőttként, sem az iskolában, sőt, emlékszem rá, már a nagyobb csoportos ovodában is voltak botrányok, mindenütt a kibukás, elmebetegként kezelés fenyegetett, de egyes tanárok sokat támogattak mégis, matematikai, fizikai tehetség látása terén. Sajnos nem tudtam ennek sem teljesen megfelelni, de a természettudomámyos és algebrai érdeklődés megmaradt.


A férj szernitem önmagában törékeny dolog, csak nagy szerencse és harmonia esetén tud támaszt adni, nagy a bennragadás, kapcsolati bántalmazás veszélye. Próbálj tanácsadóhoz fordulni, akár tehetségkutatás/tanulás/pályaválasztás terén, vagy ha kifejezetten a gyerekkori bántalmazás lapul Nálad is a háttérben, akkor pszichológushoz: a rossz emlékek feldolgozhatók, megszüntethető a bénító hatásuk.


Ha meg csak bizonytalan vagy Magadban, akkor azt próbáld kideríteni, mihez vannak a legjobb érzékeid, érdeklődéseid, miben tudsz jól tanulni, fejlődni. Ezt nehéz megtalálni, járj könyvtárba (akár virtuálisan), sőt még jobb, ha még profi tanácsadóhoz is tudsz fordulni.

2022. márc. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
(Bocsánat: 5 a 3 folytatása, félreérthető lett)
2022. márc. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Életképtelen vagy. Nagyon nagy szerencséd lesz, ha valaki elfog tartani. Arra viszont ne számíts, hogy egész nap otthon fogsz ülni. Remélem azért a házi munkát jól végzed.
2022. márc. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Ha csúnya vagy, kb esélytelen
2022. márc. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Azért vagy ilyen, mert megteheted. Valamit nagyon elcsesztek axszüleid is, és fejben sincs nálad minden rendben. Az iskolában milyen tanuló voltál, milyen végzettséged van? Voltak barátaid? Most vannak?

Legtöbb ilyen ember mar az iskolában kirekesztett volt, és igyekezett minél többet lógni, aminek eredményeképpen nincs normális végzettsége. Nincsenek barátai, és nem is akar emberek között lenni.


A házasság és a gyerekvállalás nem lenne megoldás. Pont te lennél az, aki már a kisbaba mellett kikészül, vinnyog, hogy tönkretette az életét a gyerek. A házasság pedig a legszorosabb interakció két ember között, ahova nagyon is kellenek a szociális készségek. Aki egy nyamvadt haveri kapcsolatot nem tud fenntartani, az nyugodtan felejtse is el.


A legnagyobb gond, hogy a hozzád hasonló nők tipikus áldozatok. Ezerrel be fogsz vonzani egy bántalmazót, aki kimondottan élvezi, hogy anyagilag, érzelmileg, és testileg is kiszolgáltatott hrlyzetben vagy. Lehet, hogy dolgoznod nem kell, de ne hidd, hogy nem is kell tenned semmit. Viszont a testi és lelki bántalmazás rendszeres lesz.


Arra hiába ácsingózol, hogy leakasztasz a semmiből egy milliomos férjet, és az összes dolgod az lesz, hogy szexi legyél, mikor hazaér. Ilyen egyrészt nincs, bárki bármit állít, másrészt a milliomosok se téged kereesnek.


Tudod, ideje lenne legalább vásárolni eljárnod, feladni a csekkeket, stb, mert ku.rva sokba kerül, hogy eltartanak. A világról sincs semmi fogalmad felnőttként.

Viszont a rossz hír, hogy nem fognak eltartani örökké.

2022. márc. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
A gyereknevelés komoly munka, ha ilyen vagy, el fogják venni tőled a gyerekedet, hogy alkalmatlan vagy az ellátására. Gondolom, a szexben se vagy valami profi, hamar kidob a leendő férjed, mert nem tudsz olyat nyújtani neki, amit ne kapna meg bármelyik nőtől, aki szembejön vele. Csak az dolgozik is.
2022. márc. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!