Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogászoknak hol lehet tetoválása?

Jogászoknak hol lehet tetoválása?

Figyelt kérdés
Egy egész kicsi maximum 5 centis tetkót szeretnék egy olyan helyen ami nem zavar a munkámban. Tudom hogy nem lehet látható helyen . Mit ajánlatok ? Tehát vagytok mondjuk nyáron vagy bármikor rövidujjú felsőben a munkában ? Alkar zavaró lehet ? A vallon jobb ötlet lehet ? Vagy làbra ? Vagy hol nem zavar ? Mit gondoltok? A válaszokat köszönöm!

2023. aug. 4. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Jogászként nem tudod, hol van ruhával takart hely?
2023. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

még nem vagyok jogász de szerintem nem kell

megkövezni egy egyszerű kérdésért

2023. aug. 4. 11:32
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
A tetoválás proli szokás, nem illik egy jogászhoz.
2023. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Az egyik jogász ismerősömnek a háta végig van tetoválva, egyáltalán nem látszik munkában. Az egyik oldalon jön lefelé a vállán, az az irodában nem baj, ha kivillan mondjuk a rövid ujjú alól, de ha ügyfelezik, olyan inget vesz, ami alól nem látszik ki.


A férjemnek is a hátán van tetoválás meg az egyik lábszárán. Ő nem jogász, de olyan cégnél dolgozik, ahol dresszkód van, kérték, hogy ne legyen látható helyen tetoválás vagy testékszer.


Nekem semmi bajom amúgy a tetoválásokkal, csakis akkor, ha igénytelenek. Egyszer egy tanárnő csuklóján láttam egy angol szöveget, ami tele volt elírásokkal, azt nagyon gáznak éreztem.

2023. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Genitáliákra mehet a disznókodás, ha már így kérded.
2023. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

Szoval kepes vagy lediplomazni jogbol, de egyedul egy annyit nem tudsz eldonteni hogy hol legyen tetovalasod, a sajat bőrödön.

Szakmatol függetlenül erre meg kellene párat aludni.

2023. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Nekem van több agyon tetovált jogász ismerősöm is.

Egyik bíróságon dolgozik, bokától tokáig tetovált, nem teljesen, de van neki mindenhol, és pl. nyáron nyilván látszik is neki.

A másik meg ingatlan-ügyekkel foglalkozik, neki is van mellkason, vállon, nyakán, lábán stb.

2023. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És egy jó cégnél is kapott állást ?
2023. aug. 5. 03:12
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

A tetoválás nem kizáró ok a jogászi munkánál, ha nem az arcon van....


Bár nálunk, a bíróságon, nincs olyan akinek lenne bárhol is.... de nem lenne kizáró ok.

2023. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk egy főnök szemét is pont ezért nem alkalmaz?
2023. aug. 9. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!