Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Buli a kollégákkal a főnök...

Buli a kollégákkal a főnök nélkül?

Figyelt kérdés

A kollégáim szerveznek egy bulit, ráadásul ottalvósat, és már az elején eldöntötték, hogy a főnökünket nem akarják meghívni.

Számomra ez gáz. Főleg, hogy a főnök márkorábban szervezett kirándulást.

Még egy kollégámnak ez a véleménye, de a többiek előtt nem akarta mondani.

Én kezdettől mondtam, hogy csak akkkor megyek, ha mindenkit meghívnak, akkor is ezt mondanám, ha valamelyik beosztottat hagynának ki.


A főnök biztosan meg fogja tudni, itt minden elterjed.

Viszont így lehet, én kerülök a körön kívül. Mit tennétek?



2023. aug. 5. 11:39
A kérdező szavazást indított:
Elmennék.
Nem mennék el, és próbálnék mást is lebeszélni.
Nem mennék el, de nem beszélnék le senkit.
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól függ, hogy ki szervezte a bulit. Ha nem te, akkor szerintem nyugodtan menj el. Többiek tudják a véleményed. 100% hogy tudni hogy a főnök a buliról, max ha rákérdez akkor elmondod neki hogy nem helyeselted, de kihagyni sem akartad. Amúgy ha korrekt meg jó fej a főnök akkor miért akarják kihagyni?
2023. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem sem tetszik benne minden, de hát nem jöhet be valaki senkinek százszázalékosan.
2023. aug. 5. 18:28
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyébként szerintem nem fog rákérdezni a dologra. Az sem biztos, hogy pontosan tudni fogja, ki volt ott és ki nem. Azt nem gondolnám, hogy szándékosan törleszteni fog a dolog miatt, de biztosan másképp fog hozzánk állni.

Egyébként fontosnak tartom, hogy kifelé egységet mutassunk.

2023. aug. 5. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokban függ a főnököd személyiségétől.

Ha nagyon akarja, úgyis kifogja deríteni hogy kik voltak ott, vagy hogy kik szervezték. Általában mindenhol van valaki, aki a főnök kedvéért mindent elmond.

Lehet hidegen hagyja, de az is lehet hogy megromlik a munkahelyi kapcsolatotok. Mondjuk az biztos, hogy nem fogja érdekelni, hogy ki szervezte, mindenkivel kivitelezni fog aki ott volt.

Egyébként én tuti nem hagynám ki pont a főnököm egy ilyen buliról.

2023. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!