Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egészségügyi könyv új munkehel...

Egészségügyi könyv új munkehelyen?

Figyelt kérdés

Ha a kereskedelemben dolgoztam és adott üzlet(lánc) üzemorvosa vizsgált a dátum a könyvben 2024.március, amíg érvényes akkor ha most a vendéglátásban helyezkedem el oda is jó ez? Köszönöm ha segít aki jártas ebben, próbáltam rákeresni neten, de egyértelmű választ nem találtam.

(Friss tüdőszűrő is van előző héten voltam)


Másik kérdésem magamnál kell tartani munkában? Most volt hatósági ellenőrzés egy olyan helyen, ahol barátnőm dolgozik és ott kérték tőlük ezért érdekelne (kereskedelemben nem volt nálam sosem meg egy kollégámnál sem).



2023. aug. 5. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, nem jó. Minden munkahelynek meg vana maga uzemorvosa, neki kell elvegeznie az alkalmassági vizsgálatot adott munkakörre. A könyved marad, a tudoszuro is érvényes marad egy évig, de új uzemorvosi kell és ez a munkáltatód felelőssége
2023. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ahova megyek annak nincs...csak kéri az eü kiskönyvet pont ez zavart össze ( minden esetleges költséget fizet azzal a részével nincs gond). Egy kis fővárosi reggeliző, amiről szó van amúgy - ezen a területen - ritkaság számba menő teljes bejelentéssel stb. szóval minden oké korrektek, de ez akkor így nem lesz jó hanem el kell mennem másik üzemorvoshoz rákérdezek akkor hétfőn.


Köszönöm szépen a válaszodat!

2023. aug. 5. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!