Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elég rosszul néz ki a munka...

Elég rosszul néz ki a munka egészségügyi könyvem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos volt 1-2 olyan munka helyem, ahol nem voltam "elég sokáig" és volt olyan is, amit én hagytam ott, és volt olyan hogy közös megegyezéssel. Mennyire érdemes tagadni az önéletrajzban? Nagyon szeretnék újra munkába állni...


(Nem volt olyan sok, eddig 3 darab volt...)



#munka #önéletrajz #munkaegészségügyi könyv
2017. aug. 28. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a.munkáltatód megkapja a kiskönyvet, akkor már szerződést írtok, ugy hogy tök mindegy....

Nekem is volt olyan munkahelyem, ami 3 nap... ezt nem irtam bele az önéletrajzba....

Kutya nem foglalkozik vele, plane akkor, ha acegnek Te kellesz....

2017. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az önéletrajzomba én mindig csak azokat a sulikat és munkahelyeket írom be, amik kapcsolódnak az aktuális állásajánlathoz. A kutyát nem érdekli az erdészeti sulim, ha pl.felszolgálónak jelentkezem valahova. Nem is szoktak rákérdezni ilyenekre.
2017. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! :)
2017. aug. 28. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!