Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket nem zavarna, ha csak...

Titeket nem zavarna, ha csak tegeződni lehetne a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mesélte, hogy a munkahelyén tilos a magázódás, szószerint rá is szólnak miatta, de mivel még csak 22 éves fura neki idősebbekkel is tegeződni. Az én munkahelyemen be kell tartani az etikettet és mindig napszaknak megfelelően illetve udvariasan kell köszönni, mivel ezt szoktam meg nem is biztos, hogy menne másképp. Belegondoltam és fura lenne a tegeződés, nálunk családon belül is gyakori a magázódás pl.nagyszüleimet a szüleim sem tegezik és nekem sem szabad az idősebb rokonokat. Nektek erről mi a véleményetek? Egyébként ez teljesen normális, hogy egy munkahely ilyesmit szabályozni próbál?
2023. aug. 5. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is csak olyan helyen dolgoztam,ahol tegeződtünk. Az interjún magáztak,de aztán váltottunk, miután felvettek. Huszonévesen fura volt az 50-60+ kollégákat tegezni,de meg lehet szokni.
2023. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt 20-on éves koromban mindenkit tegezni kellett a munkahelyen aztán egy idősebb ember azt mondta hogy "őt ne tegezzem, ő nem a haverom"
2023. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!