Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszúl érzem magamat a...

Rosszúl érzem magamat a munkahelyemről való kilépés miatt ?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy sok ideig dolgoztam egy helyen , ez volt az első munkahelyem , alapból sok ember (igazából majdnem mindenki rosszúl tekint erre a helyre) mindenki kivan akadva és rossz dolgokat él át és mindenkinek elege van ebből a helyből , úgy érzem hogy kicsit a végére túl sok emberrel beszéltem a kilépésem témájával kapcsolatosan és én idióta kicsit túl léptem egy olyan dolgon amit nem kellett volna , nem uszítottam senkit se arra hogy mindenki tegyen úgy ami a helyes hogy pl lépjenek ki meg minden , igazából csak arról volt szó hogyha mindenki ennyire rinyál és mennek el az emberek akkor idővel valamilyen formában romba dől a cég , mert a szakemberből nagyon nagyon kevés van és évvégére pedig nagyon durván csökkenni fog a létszám , nem akarom részletezni hogy miért , annyi a lényeg hogy sok sok rossz dolog történt és mindenki fel van háborodva , pontosabban azért érzem magamat rosszúl mert amit mondtam nem kellett volna majdnem mindenkivel beszélnem a kilépésem előtt.. történt egy olyan dolog ami eljutott a főnökhöz és nem akartam hogy azt amit én beszéltem vagy mondtam az eljusson hozzá, volt egy vamzer forma aki felment és kitálalt teljesen amit én beszéltem és elmondtam a véleményem , tisztába vagyok vele hogy oké igazából csak az igazságokról beszéltem , de én ez által nem akartam senkit se dühíteni vagy ilyesmi , csak a rossz átélésről beszéltem ami mitől rosszúl éreztem magamat a főnök miatt ahogy elválunk , mert nem érti meg hogy miért megyek el, hiába magyaráztam neki el , nem tetszett neki.


Történtek velem olyan dolgok ami miatt ki akartam lépni ami nem rég történt meg , és nem akartam 1 hónapot végig dolgozni itt , szóltam volna pedig ha előre tudtam volna hogy mi a terv de túl gyorsan zúdult rám, az volt a problémája hogy nem jártam le az 1 hónapot ,de nálunk sose volt híres dolog az hogy valaki lenyomta volna az 1 hónapot , tény van munka ,de ha van ha nem ha valaki ki akar lépni akkor megteheti hiába nem tetszik a főnöknek.


Nem volt egyszerű megbeszélni az egészet.


De ahogy mondtam nem is ez volt a problémám hanem az hogy nem kellett volna a többiekkel beszélnem , úgy érzem hogy így se tettem rosszat , de olyan mintha én lennék a rossz ember, vagy aki megindította a lavinát , tény hogy nyilván nem akart elengedni mert amúgy szakmás voltam a munkahelyen, meg kellettem , de nem tudtam sehogy se maradni le dolgozni az 1 munkaidőt.


persze mindenki mondja hogy ne érdekeljen , a család a fő , én vagyok a fontos magamnak , tegyek meg mindent úgy ahogy nekem fontos és ne foglalkozzak az ő érzéseivel.


De mégis friss a helyzet még , tuti hogy csak idő kell alszok rá 2-3 napot és nyugalomba fogom magamat érezni gondolom :D , alapból én sose szeretek rosszat okozni másnak és én az a nagyon kedves jót akaró vagyok, csak úgy érzem hogy nem történt lelkiismeret nélkül ez a egész.



2023. aug. 7. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2023. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hogy mennyire muszáj magamat ezen törni , hogy szét legyek lelkileg , vagy hogy ti hogyan éltétek ezt át mikor ilyen történt és hogy igazából valamiféle nyugtatásra számítok :D
2023. aug. 7. 10:01
 3/10 A kérdező kommentje:
persze tudnom kell a választ magamtól is , igazából csak azt akartam hogy meghallgassanak , meg hogy valamiféle reakciót hogy ne érezzem magamat egyedül ebbe a buta helyzetbe.
2023. aug. 7. 10:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mennyire muszáj?!?
2023. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem tudom , csak szarul érezem magamat
2023. aug. 7. 10:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Váltottál,kész-passz.Keress munkát,nyomd az új helyen 100%-an.Előre nézz ne hátra...
2023. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy érzel. Emiatt fölösleges kiírni egy kérdésnek álcázott siránkozást.
2023. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat ha igazakat mondtal es szar volt a munkahely (ami nagyreszt a fonokon mulik) akkor kit izgat. Hatha eszreveszi magat
2023. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az emberek mindig sírnak, hogy ilyen rossz, meg olyan elviselhetetlen a munkahely, mégis nagyon kevesen váltanak. Ebbe nem kellett volna belemenni, mert legtöbbször komolytalan az egész. Illetve sehonnan sem érdemes úgy távozni, hogy minden hidat felégetsz magad után, mert sose tudni, hogy mit hoz a holnap (akár máshol is visszaüthet) Viszont mivel már ezen úgysem tudsz változtatni, teljesen felesleges ezen kattogni.

Ez is egy tapasztalat, amiből tanul az ember, így kell felfogni.

2023. aug. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De mikor váltottál, mostanában? Sz@r helyről el kell jönni, ennyi. És el is kell égetni minden hidat, ki a francnak kell híd a pokolba?
2023. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!