Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Operátorként miért az az...

Operátorként miért az az elvárt gondolkodásmód, hogy "mindent a darabszámért"?

Figyelt kérdés

Tehát értsd:

wc-re se nagyon mennek, vagy nem is mennek, inkább szorongatják.

Emellett szünetet úgy számolják, hogy gépelhagyástól kezdik, nem a csekkolástól.

Én nem vagyok hajlandó a darabszám miatt be*ugyozni, se éhen maradni, de ahogy látom, bent a gyárban az elvárt az, hogy az ember még szükségleteit se elégíti ki, vagy csak minimálisan.

Oké, rossz a munkahely(a munkakör), monoton, de ezért miért kell beleállni a másikba, aki ki mer menni wc-re? Oda is eljutni (és visszajutni) több perc.

Miért nem lehet egyszerűen bemenni, letudni, aztán mindenki megy a dolgára?


2023. aug. 11. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Ez a kapitalizmus, jó reggelt!
2023. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Kerdezd toluk.
2023. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Talán vizelési problémáid vannak, és másnak nincsenek, ez a különbség.
2023. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: akkor 8 órán át nem mennek wcre. Volt hogy öltözőben, nap végén hallottam, hogy valakinek nagyon kell wcznie.
2023. aug. 11. 18:25
 5/8 BlackSword ***** válasza:
61%

Mert bénák, lassúak, idétlenek, nem tudnak előre kalkulálni...


Anno én dolgoztam gyárban, óránként mentem vagy vc-re, vagy cigizni... de a norma mindig le volt hozva... büdös szót nem szóltak fentről... sőt, néha zavartak kifelé, hogy hagyjuk már pihenni a gépet... a mellettünk lévő ugyanolyan soron meg majd megszakadtak az erőlködésbe, hogy egyáltalán utol érjenek...

2023. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4: Hülyeség, sehol nem dolgoznak 8 órát megállás nélkül, vannak munkaközi szünetek.
2023. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Az operátor a munkáltató szempontjából nem ember, csak egy termelőeszköz. Örüljön neki, hogy nincs a homlokán egy vonalkódos matrica az SAP-számával, mert egyébként kb. ezen a szinten van. Az csak jóval magasabb szinten jelenik meg a multiknál, hogy a munkáltató egyébként emberből van, ahhoz irodában kell dolgozni.
2023. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kell akkor kimegyek wc -re.

Egyszer tették szóvá de akkor elkaptam valamit és ment a hasam.

Akkor is csak azt, hogy ne rohanjak az üzemben.


Nem feltétlenül kell komolyan venni.

Időnként nálunk is kitalál valami eszement fszságot a művezető de pár hét alatt le szokott csengeni.

Nem igazán szoktam figyelni amikor rákezd.

2023. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!