Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nincs pénzem, nincs munkám,...

Nincs pénzem, nincs munkám, nincsenek barátaim. Meghaltam?

Figyelt kérdés
19 éves férfiú vagyok. Annyira jelentéktekennek érzem magam az osztytársaimnak már mindnek van jogosítványa, autója és nekem még kenyérre is alig futja ( azért írtam E/1. Számba mert külön élek a szüleimtől, 1 udvar de 2 ház a kapcsolatom miatt ami egy nagyon rosz feszult kapcsolat és pont ma lett vége) így már tényleg nincs semmim se, egy szobakonyha félig felujjítva össze gányolva ennyi a nagy teljesítmény! Próbálkoztam diákmunkával is mire kiszámoltam a jovedelmet kiadasokkal havonta 4-5000Ft az egesz hónapi 9-10 ledolgozott napért mert diákvagyok és gyakran még ezt se birom.( reggel 6kor kelés 14ig suli 14-22ig munka éjfélre otthol... És akkor még nem főztem nem mosogattam nem furodtem nem takaritottam... Én az anyagi helyzetem ellenere igényesnek vallom magam itthol is rend es tisztaság van mindig. Szóval nemtudom mit csinálhatnék olyan megszegyenito hogy rajtam kivul mindegy hogy mi által de többre jutott én meg egyhelyben toporgok a szüleimtol meg szégyen kérni mert nekik sincs. Fogalmam nincs mit csináljak már mindent szinte próbáltam.

2019. márc. 14. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az élet mindig változik. Most még azt hiszed az ami most van örökké tart. Hajj dehogyis. Ha jó az is elmúlik, ha épp rossz, képzeld még az is. Egy dolgot tehetsz, amire vagy rájöttél már vagy később fogsz - amit szeretnèl a jövőben azért ma tegyél valamit. Bármit. És hàlás lesz jövőbeli éned ha megteszed. Ha nem, akkor jól ismert duma lesz a fejedben, hogy “én hülye miért nem csinàltam ezt -vagy azt...” szóval ne keseregj. 19 éves vagy, konkrétan előtted az életed, eddig kvázi gyerek voltál. Innentől kb minden tőled függ. Ezen lehet beparázni, lehet neki éppenséggel örülni is... csak hát a negatív hozzáállás biztos nem okoz túl nagy motivàciót - hanem csak lehúz. Igyekezz irányítani a gondolataid, építőket akár olvasni , hallgatni mástól ha magadtól nem megy, és tegyél azért amire vágysz. ;) mindig rajtad múlik, nem máson, hogy mi lesz veled.
2019. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:

Jól értem, hogy tanulsz? Akkor nem haltál meg, élsz és diák vagy. Nappalin egyébként? Ha igen, akkor a vakációban tudsz majd dolgozni, a diákmunka is jobb a semminél.

Ha levelezőre jársz, akkor most is kereshetsz munkát, ne add fel!

2019. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég hülye egy iskolába járhatsz ahol ennyi elkényeztetett pö.cs illetve p.csa van. Miért pont ide jelentkeztél?
febr. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez régi kérdés nem figyeltem.
febr. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!