Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem röhejes, amikor valaki...

Nem röhejes, amikor valaki otthonról “dolgozik” és panaszkodik, hogy nehéz napja volt?

Figyelt kérdés
Lehet bejárni, vagy gyárba menni dolgozni 10 órát és akkor a nehéz nap új értelmet nyer
2023. aug. 14. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Hidd el az otthon kényelmében is ugyanazzal a hozzáállással kell leülni dolgozni, persze nyilván teljesen más.


De nekem ha 8-10 órat kell ülni számítógép előtt és dolgozni, mindegy lenne hol tenném, mentálisan akkor is kimerítene.


A fizikai munka és a szellemi munka pedig nyilván nem összehasonlítható.

2023. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Mert csak a munkától lehet nehéz napja? Én pl homeofficeban dolgozok napi 6-8 órát és mellette költözök, napi 3-5 órát tanulok, háztartást vezetek stb.
2023. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem röhejes.
2023. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Képzeld el, egy olyan embernek is lehet nehéz napja, aki nem dolgozik. Vagy újat mondtam?

Eléggé undorító ez a stílus, sok megdolgozatlan frusztrációd lehet. Ideje dolgozni rajta.

2023. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem homeofficeba is lehetnek szemetek a felettesek, vagy tolhatsz 8-10 óra meetinget pár perc szünetekkel. Elképesztően le tud terhelni, fárasztani az is, csak nem fizikailag... Volt már veled olyan, h ülsz egyhelybe és az ágyig alif tudsz elvánszorogni, anyira lefáradtál agyilag, h gyakorlatilag eltévedsz az ágyadig vezető úton? xD
2023. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
A gyárban cserébe véletlen sem forognak millió dollárok kockán részben a te kezed alatt, sőt igazából nagyjából semmi sem. Illetve nem fognak szombat hajnalban sem felhívni hogy bonjour incident call érdekel?
2023. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy boncmesternek mindenféleképpen.
2023. aug. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát persze, aki nem krumplit kapál egész nap - valaki más krumpliföldjén, ez nagyon fontos! - az nem is dolgozik, ergo el sem fáradhat.

Nekem ha hajnal fél 3-kor csörög a telefonom, a vonal végén az ausztrál ügyféllel, akkor kb. 2 másodpercem van felébredni és képbe kerülni, hogy ki ő és éppen hogy áll a folyamatban lévő üzlet. Nincs munkaidőm, mert akkor-addig dolgozom, amikor és amíg meló van. ... és de, piszokul ki lehet merülni benne.

2023. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezt be kéne tenni az IEFA csopiba.
2023. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De frusztrált valaki. Kár ilyeneket összehasonlítani, elfogadni úgysem fogod, hogy a szellemi munka lehet éppoly fárasztó , mint a fizikai, akár otthonról végezve is . Egyik sem nehezebb a másiknál, csak más.
2023. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!